Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

U14 tütarlaste rahvuskoondis

 
Ariadna Alekseeva
Sünniaeg 06.08.2007
Klubi KA Tallinna Kalev
 
Lorelii Estaal
Sünniaeg 03.06.2007
Klubi Rapla Korvpallikool
 
Kayla Jade Frier
Sünniaeg 18.09.2007
Klubi Audentese Spordiklubi
 
Anastasia Froljonok
Sünniaeg 20.04.2007
Klubi KA Tallinna Kalev
 
Liis-Beth Gehrke
Sünniaeg 25.01.2007
Klubi Spordiklubi Rafter
 
Ariana Gontsarova
Sünniaeg 23.07.2007
Klubi KA Tallinna Kalev
 
Kertu Kivimurd
Sünniaeg 25.10.2007
Klubi Jõgeva Valla Spordikool
 
Andra Koorits
Sünniaeg 30.07.2007
Klubi Pärnu SK
 
Laura-Kaisa Kreitzberg
Sünniaeg 07.12.2007
Klubi Audentese Spordiklubi
 
Gritt Kumari
Sünniaeg 16.02.2007
Klubi Tartu Spordiselts „Kalev“
 
Emma-Mia Küttis
Sünniaeg 25.04.2007
Klubi Rapla Korvpallikool
 
Kaisu Küttis
Sünniaeg 08.04.2007
Klubi SK Nord
 
Mia Maria Leitorp
Sünniaeg 24.03.2007
Klubi SK Nord
 
Emma-Maria Lepmets
Sünniaeg 25.11.2007
Klubi Tartu Spordiselts „Kalev“
 
Mia Liis Lindal
Sünniaeg 14.08.2007
Klubi Rapla Korvpallikool
 
Liise Lugna
Sünniaeg 18.05.2007
Klubi Audentese Spordiklubi
 
Emma Charlotte Luks
Sünniaeg 11.03.2007
Klubi Audentese Spordiklubi
 
Maris Mankin
Sünniaeg 17.02.2007
Klubi Korvpalliklubi Karud
 
Carmen Markus
Sünniaeg 03.09.2007
Klubi Korvpalliklubi Karud
 
Elerin Meier
Sünniaeg 22.12.2007
Klubi SK Nord
 
Merili Mäesepp
Sünniaeg 23.08.2007
Klubi Spordiklubi Nord
 
Kaisa Pärnoja
Sünniaeg 08.10.2007
Klubi Korvpalliklubi Karud
 
Marleen Reiljan
Sünniaeg 22.09.2007
Klubi Jõgeva Valla Spordikool
 
Nicole Rudous
Sünniaeg 13.06.2007
Klubi SK Nord
 
Nora-Lisette Salumaa
Sünniaeg 10.05.2007
Klubi Jõgeva Valla Spordikool
 
Alexandra Sapunova
Sünniaeg 16.02.2007
Klubi KA Tallinna Kalev
 
Milena Serko
Sünniaeg 13.04.2007
Klubi KA Tallinna Kalev
 
Lisa Sirgi
Sünniaeg 01.02.2007
Klubi Audentese Spordiklubi
 
Riinu Suursaar
Sünniaeg 15.09.2007
Klubi SK Nord
 
Laura Sõstar
Sünniaeg 29.03.2007
Klubi Pärnu SK
 
Romi Lii Teppan
Sünniaeg 27.05.2007
Klubi Jõgeva Valla Spordikool
 
Mirtel Trumsi
Sünniaeg 16.04.2007
Klubi Audentese Spordiklubi
 
Helena Uuehendrik
Sünniaeg 01.06.2007
Klubi SK Nord
 
Liseth Vain
Sünniaeg 05.01.2007
Klubi Rapla Korvpallikool
 
Getter Vetemäe
Sünniaeg 25.09.2007
Klubi Tartu Spordiselts „Kalev“
 
Lisandra Vetesina
Sünniaeg 19.08.2007
Klubi Rapla Korvpallikool
 
Kristina Yakovleva
Sünniaeg 01.01.2007
Klubi Narva PSK

Treenerid

 
Marko Parkonen
Peatreener
 
Kaia Milling
Abitreener

Abipersonal

 
Elo Heinaste
ÜKE treener
 
Elisabeth Rõigas
Mänedžer

Tegevuskava

15.06.2021 - 17.06.2021 Tegevuskava

15.06 – 16.06 – Treeningkogunemine

 

Edasine tegevuskava veel lahtine.

*tegevuskava võib muutuda
Sulge

Ülekanded