Elme Metall Ramirent Škoda Alexela OlyBet Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor

U16 Poisid

Sverre Aav
Sverre Aav
Sünniaeg 03.01.2002
Pikkus 1.90
 
Märt Ait
Sünniaeg 18.04.2002
 
Janari Alavere
Sünniaeg 29.03.2002
Pikkus 1.90
 
Mihkel Eesmaa
Sünniaeg 18.08.2002
Pikkus 1.88
 
Andreas Eramaa
Sünniaeg 20.05.2002
Pikkus 1.82
 
Joosep Heinla
Sünniaeg 29.05.2002
Pikkus 2.00
Markus Ilver
Markus Ilver
Sünniaeg 30.01.2002
Pikkus 1.99
 
Juss-Joosep Jaagu
Sünniaeg 27.01.2002
Pikkus 1.76
 
Christopher Kalda
Sünniaeg 14.05.2002
Pikkus 1.94
 
Kristen Kasemets
Sünniaeg 08.05.2002
Pikkus 1.88
 
Georg Kask
Sünniaeg 16.08.2002
Pikkus 1.88
 
Karl Kattel
Sünniaeg 31.03.2002
 
Johann Hendrik Kerm
Sünniaeg 07.05.2002
 
Johannes Kirsipuu
Sünniaeg 04.02.2002
Pikkus 1.86
 
Kristjan Kroos
Sünniaeg 29.01.2003
Pikkus 1.98
 
Sten-Kaarel Kuimet
Sünniaeg 28.08.2003
 
Ralf Küttis
Sünniaeg 11.05.2002
Pikkus 1.89
 
Marcus Lenk
Sünniaeg 19.12.2002
Pikkus 1.93
 
Jan-Henrik Levertand
Sünniaeg 25.06.2002
Pikkus 1.95
 
Uku-Kaarel Mõtte
Sünniaeg 29.01.2002
 
Kristjan Paade
Sünniaeg 14.02.2002
Pikkus 1.87
 
Mait Peterson
Sünniaeg 19.03.2002
Pikkus 2.06
Joosep Praks
Joosep Praks
Sünniaeg 02.04.2002
Pikkus 1.95
 
Richard Pärss
Sünniaeg 14.08.2002
 
Illimar Raiend
Sünniaeg 18.03.2002
Pikkus 2.00
 
Raul Raudsepp
Sünniaeg 04.07.2002
Pikkus 1.86
 
Ken-Martti Reinart
Sünniaeg 10.02.2003
Pikkus 2.00
 
Joonas Riismaa
Sünniaeg 06.03.2002
Pikkus 1.93
 
Jorgen Rikberg
Sünniaeg 09.03.2002
Pikkus 1.85
 
Martin Rosenthal
Sünniaeg 26.06.2002
Pikkus 1.90
Markus Ruubel
Markus Ruubel
Sünniaeg 08.02.2002
Pikkus 1.86
Kasper Suurorg
Kasper Suurorg
Sünniaeg 27.05.2002
Pikkus 1.93
 
Dmitry Svyatolutskiy
Sünniaeg 25.08.2002
 
Hugo Toom
Sünniaeg 25.10.2002
Pikkus 1.96
 
Erki Urvik
Sünniaeg 07.05.2002
Pikkus 1.99

Treenerid

 
Marko Parkonen
Peatreener
 
Martin Rausberg
Abitreener
 
Rein Raam
Abitreener

Abipersonal

 
Frederik Ross
Füsioterapeut

Tegevuskava

27.12.2017 - 30.12.2017 Treeninglaager Audenteses
02.01.2018 - 05.01.2018 BSBC turniir
16.01.2018 - 16.01.2018 Füüsilised testid, Audenteses
14.06.2018 - 15.06.2018 Koondise katsed, Audenteses
16.06.2018 - 19.06.2018 Laager, Kuremaal
25.06.2018 - 28.06.2018 Laager, Audenteses*
28.06.2018 - 02.07.2018 Nordic Championship, Kisakallio, Soome
09.07.2018 - 11.07.2018 Audenteses, Tallinnas
12.07.2018 - 12.07.2018 Väljumine TK 1422 Tallinn-Istanbul kell 1815-2135
13.07.2018 - 15.07.2018 Rahvusvaheline turniir Türgis
16.07.2018 - 16.07.2018 Saabumine TK 1423 Istanbul-Tallinn kell 11.35
18.07.2018 - 21.07.2018 Laager Kuremaal
24.07.2018 - 28.07.2018 Laager* asukoht täpsustamisel
30.07.2018 - 01.08.2018 Balti Matš U16, Pirita, Tallinn
04.08.2018 - 06.08.2018 Laager, Tallinnas
08.08.2018 - 08.08.2018 Väljumine lennule, kell 12.30 TK 1424 Tallinn-Istanbul-Belgrad
10.08.2018 - 18.08.2018 EM U16M div A, Novi Sad, Serbia
19.08.2018 - 19.08.2018 Saabumine, kell 17.20 Belgrad-Istanbul-Tallinn
*tegevuskava võib muutuda
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Korvpall 2030