Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor

U18 neidude rahvuskoondis

 
Kristel Rattasepp
Sünniaeg 27.12.2005
Pikkus 1.74
Positsioon 2
Särgi number 4
Klubi Audentese Spordiklubi
Sille-Liis Mölder
Sille-Liis Mölder
Sünniaeg 29.06.2005
Pikkus 1.78
Positsioon 1
Särgi number 5
Klubi Audentese Spordiklubi/Audentese SG
Jenny Roos
Jenny Roos
Sünniaeg 16.03.2005
Pikkus 1.72
Positsioon 2
Särgi number 6
Klubi Audentese Spordiklubi/Audentese SG
 
Mariell Friedemann
Sünniaeg 10.02.2005
Pikkus 1.72
Positsioon 2
Särgi number 10
Klubi Audentese Spordiklubi
 
Anette-Laura Tõks
Sünniaeg 26.09.2005
Pikkus 1.77
Positsioon 2
Särgi number 8
Klubi Tallinna Ülikool
Irina Bahmatova
Irina Bahmatova
Sünniaeg 23.11.2004
Pikkus 1.72
Positsioon 2
Särgi number 9
Klubi Tallinna Spordiakadeemia Kalev
 
Laura Anette Tael
Sünniaeg 28.01.2005
Pikkus 1.82
Positsioon 4
Särgi number 18
Klubi Audentese Spordiklubi
Hanna Maria Sibul
Hanna Maria Sibul
Sünniaeg 14.07.2004
Pikkus 1.74
Positsioon 2
Särgi number 11
Klubi Audentese Spordiklubi/Audentese SG
Maria Vasar
Maria Vasar
Sünniaeg 02.05.2005
Pikkus 1.76
Positsioon 2
Särgi number 12
Klubi Spordiklubi Rafter/Audentese SG
Arina Tsernikova
Arina Tsernikova
Sünniaeg 28.02.2004
Pikkus 1.75
Klubi Tallinna Spordiakadeemia Kalev
Keandra Koorits
Keandra Koorits
Sünniaeg 17.02.2005
Pikkus 1.88
Positsioon 4
Särgi number 14
Klubi Audentese Spordiklubi/Audentese SG
 
Marta Eleri Jaama
Sünniaeg 21.05.2005
Pikkus 1.90
Positsioon 4
Särgi number 15
Klubi Audentese Spordiklubi
Anna-Liisa Vannamik
Anna-Liisa Vannamik
Sünniaeg 29.04.2005
Pikkus 1.82
Positsioon 2
Särgi number 16
Klubi Audentese Spordiklubi
Anna Maria Tamberg
Anna Maria Tamberg
Sünniaeg 04.07.2004
Pikkus 1.80
Klubi Rapla Korvpallikool
 
Rihanna Fomištjova
Sünniaeg 21.11.2006
Pikkus 1.87
Positsioon 5
Klubi Taltech/Altius
 
Elena Iliste
Sünniaeg 11.05.2004
Pikkus 1.70
Positsioon 2
Klubi Taltech/Nordaid
 
Karoliina Koolmeister
Sünniaeg 25.04.2005
Pikkus 1.84
Positsioon 5
Klubi Taltech/Nordaid
 
Irina Vinogradova
Sünniaeg 11.11.2005
Klubi Taltech/Altius

Treenerid

 
Sergio Cubeiro Rico
Peatreener
 
Timo Eichfuss
Abitreener

Abipersonal

 
Henriette Porila
Füsioterapeut
 
Elisabeth Rõigas
Mänedžer
 
Aleksander Saks
ÜKE treener
 
Raigo Toompuu
ÜKE treener

Tegevuskava

26.06.2022 - 28.06.2022 Laager Tallinnas - Audentes
29.06.2022 - 03.07.2022 NORDIC CUP - SOOME - KISAKALLIO
06.07.2022 - 08.07.2022 Laager Tallinnas - Audentes
11.07.2022 - 15.07.2022 Laager Tallinnas - Audentes
18.07.2022 - 22.07.2022 Laager Tallinnas - Audentes
25.07.2022 - 27.07.2022 Laager Tallinnas - Audentes
28.07.2022 - 28.07.2022 Travel day
02.08.2022 - 03.08.2022 Laager Tallinnas - Audentes
03.08.2022 - 03.08.2022 Travel day
05.08.2022 - 14.08.2022 EUROPEAN CHAMPIONSHIP - AUSTRIA
15.08.2022 - 15.08.2022 Travel day
27.12.2022 - 30.12.2022 Laager Tallinnas - Audentes
02.01.2023 - 02.01.2023 Laager Tallinnas - Audentes
03.01.2023 - 05.01.2023 BSBC - Tallinn - Audentes
*tegevuskava võib muutuda
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23