Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

U18 noormeeste rahvuskoondis

 
Jorke Aav
Sünniaeg 14.09.2005
Pikkus 1.83
Positsioon 1
Klubi Team Ehingen/Urspringschule s.V., Saksamaa
Gregor Allik
Gregor Allik
Sünniaeg 05.04.2004
Pikkus 1.90
Positsioon 2
Klubi Spordiklubi Nord/Audentese SG
Birk Birger Arop
Birk Birger Arop
Sünniaeg 24.03.2005
Pikkus 2.08
Positsioon 4
Klubi Korvpalliklubi Viimsi/Audentese SG
Aksel Brifk
Aksel Brifk
Sünniaeg 04.12.2004
Pikkus 2.07
Positsioon 5
Klubi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Ants Kristjan Kalmus
Ants Kristjan Kalmus
Sünniaeg 09.05.2004
Pikkus 2.13
Positsioon 5
Klubi Keila Korvpallikool/Audentese SG
Kaspar Kuusmaa
Kaspar Kuusmaa
Sünniaeg 27.01.2004
Pikkus 1.85
Positsioon 1
Klubi USD Stella Azzura Roma Nord, Itaalia
Jarko Kõrvel
Jarko Kõrvel
Sünniaeg 18.07.2004
Pikkus 1.99
Positsioon 3
Klubi Rae Koss/Audentese SG
Patrick Malm
Patrick Malm
Sünniaeg 10.05.2004
Pikkus 1.94
Positsioon 3
Klubi Audentese Spordiklubi
Espen Mägi
Espen Mägi
Sünniaeg 19.03.2005
Pikkus 1.95
Positsioon 3
Klubi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi/Audentese SG
Karl Markus Poom
Karl Markus Poom
Sünniaeg 09.07.2004
Pikkus 2.04
Positsioon 4
Klubi Campus Piemonte Basketball SRL SSD, Itaalia
Georg Press
Georg Press
Sünniaeg 27.08.2004
Pikkus 2.07
Positsioon 5
Klubi Spordiklubi Rafter/Audentese SG
Rando Roos
Rando Roos
Sünniaeg 18.09.2004
Pikkus 1.83
Positsioon 1
Klubi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
 
Eke Rüütel
Sünniaeg 27.05.2004
Pikkus 2.05
Positsioon 3
Klubi Orissaare Sport
 
Kaur Erik Suurorg
Sünniaeg 27.05.2004
Pikkus 1.99
Positsioon 3
Klubi Audentese Spordiklubi
Kaarel Välb
Kaarel Välb
Sünniaeg 12.09.2004
Pikkus 1.89
Positsioon 1
Klubi Rapla Korvpallikool

Treenerid

 
Toomas Annuk
Peatreener
 
Brett Nõmm
Abitreener

Abipersonal

 
Allar-Raul Antson
Mänedžer
 
Ott-Erik Kalmus
ÜKE treener
 
Saskia Vunk
Füsioterapeut

Tegevuskava

27.12.2021 - 30.12.2021 U18 noormeeste ettevalmistus Tallinnas Audentese spordigümnaasiumis
03.01.2022 - 05.01.2022 U18 noormeeste Balti mere turniir Tallinnas Audentese spordigümnaasiumis
25.06.2022 - 28.06.2022 U18 noormeeste treeninglaager Tallinnas
29.06.2022 - 03.07.2022 U18 noormeeste Nordic Championship (Soome, Kisakallio)
08.07.2022 - 15.07.2022 U18 noormeeste treeninglaager Hiiumaal
18.07.2022 - 21.07.2022 U18 noormeeste treeninglaager Tallinnas
22.07.2022 - 24.07.2022 U18 noormeeste Baltic Cup (Läti)
26.07.2022 - 28.07.2022 U18 noormeeste treeninglaager Tallinnas
29.07.2022 - 07.08.2022 U18 noormeeste Euroopa Meistrivõistlused (Rumeenia, Ploiesti)
*tegevuskava võib muutuda
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa