Elme Metall Ramirent Škoda Alexela OlyBet Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor

U18 Noormehed

Henri Drell
Henri Drell
Sünniaeg 25.04.2000
Pikkus 2.05
Hendrik Eelmäe
Hendrik Eelmäe
Sünniaeg 26.10.2000
Pikkus 2.00
Arthur-Herman Entsik
Arthur-Herman Entsik
Sünniaeg 25.01.2000
Pikkus 2.00
 
Aleksander Oliver Hint
Sünniaeg 27.05.2000
Pikkus 1.96
Mark Andreas Jaakson
Mark Andreas Jaakson
Sünniaeg 15.02.2000
Pikkus 1.98
Mikk Jurkatamm
Mikk Jurkatamm
Sünniaeg 18.09.2000
Pikkus 1.95
Joonas Anton Jürgenstein
Joonas Anton Jürgenstein
Sünniaeg 24.08.2000
Pikkus 1.90
Karl-Kristjan Karpin
Karl-Kristjan Karpin
Sünniaeg 02.11.2000
Pikkus 2.11
Artur Konontsuk
Artur Konontsuk
Sünniaeg 09.05.2000
Pikkus 1.98
 
Kirill Korsunov
Sünniaeg 09.01.2000
Pikkus 2.03
Kerr Kriisa
Kerr Kriisa
Sünniaeg 02.01.2001
Pikkus 1.86
Erki Kuhi
Erki Kuhi
Sünniaeg 02.02.2000
Pikkus 2.03
Romet Käämer
Romet Käämer
Sünniaeg 06.01.2000
Pikkus 1.85
 
Kardo Lempu
Sünniaeg 20.02.2000
Pikkus 1.99
Jaan-Erik Lepp
Jaan-Erik Lepp
Sünniaeg 23.04.2000
Pikkus 1.94
Kaspar Lootus
Kaspar Lootus
Sünniaeg 19.03.2001
Pikkus 2.00
 
Marten Maide
Sünniaeg 09.08.2000
Pikkus 1.89
Marcus Merimaa
Marcus Merimaa
Sünniaeg 26.03.2000
Pikkus 1.91
Ran Andre Pehka
Ran Andre Pehka
Sünniaeg 15.06.2001
Pikkus 1.90
Norman Rüütsalu
Norman Rüütsalu
Sünniaeg 05.05.2000
Pikkus 1.88
Patrik Saal
Patrik Saal
Sünniaeg 16.06.2000
Pikkus 2.07
Oliver Suurorg
Oliver Suurorg
Sünniaeg 08.01.2000
Pikkus 1.93

Treenerid

 
Indrek Reinbok
Peatreener
 
Kris Killing
Abitreener
 
Jüri Pritsin
Abitreener

Abipersonal

 
Peeter Nigol
Füsioterapeut

Tegevuskava

27.12.2017 - 30.12.2017 Treeninglaager Audenteses

Valmistumine BSBC turniiriks 03.-05.01.2018

02.01.2018 - 05.01.2018 BSBC turniir
09.06.2018 - 10.06.2018 Laager, Kristiine Spordimaja (Siili)
14.06.2018 - 15.06.2018 Koondise katsed, Audenteses
16.06.2018 - 18.06.2018 Laager, Audenteses
19.06.2018 - 22.06.2018 Laager, Audenteses
25.06.2018 - 27.06.2018 Laager, Audenteses
26.06.2018 - 26.06.2018 Sõpruskohtumine Läti U20, Pärnu Spordihallis 17.00
28.06.2018 - 02.07.2018 Nordic Championship, Kisakallio, Soome
05.07.2018 - 07.07.2018 Laager, Paikusel
07.07.2018 - 07.07.2018 Sõpruskohtumine Läti U18
10.07.2018 - 15.07.2018 Laager, Kilingi-Nõmme
15.07.2018 - 15.07.2018 Sõpruskohtumine Rootsi U18
17.07.2018 - 17.07.2018 Väljasõit Balti Matšile ja treening kohapeal
18.07.2018 - 20.07.2018 Balti Matš U18, Ventspils, Läti
22.07.2018 - 23.07.2018 Laager, Audentes
25.07.2018 - 25.07.2018 Väljumine lennul, kell 13.50 Tallinn-Frankfurt-Viin-Skopje
27.07.2018 - 05.08.2018 EM U18 Div B, Skopje, Makedoonia
07.08.2018 - 07.08.2018 Saabumine, kell 00.20 lennult Skopje-Viin-Frankfurt-Tallinn
*tegevuskava võib muutuda
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Korvpall 2030