Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Sofia Kosareva
Sofia Kosareva
Sünniaeg 22.12.1998
Pikkus 1.70
Positsioon 2
Särgi number 4
Klubi TalTech/NORDAID
Jane Svilberg
Jane Svilberg
Sünniaeg 03.04.1995
Pikkus 1.81
Positsioon 3
Särgi number 5
Klubi Tallinna Ülikool
Marie Anette Sepp
Marie Anette Sepp
Sünniaeg 26.11.2002
Pikkus 1.68
Positsioon 1
Särgi number 6
Klubi TalTech/NORDAID
Kadri-Ann Lass
Kadri-Ann Lass
Sünniaeg 24.11.1996
Pikkus 1.91
Positsioon 4, 5
Särgi number 7
Klubi BC Bembibre, Hispaania
Merike Anderson
Merike Anderson
Sünniaeg 25.12.1981
Pikkus 1.81
Positsioon 3
Särgi number 10
Klubi Tallinna Ülikool
Maaja Bratka
Maaja Bratka
Sünniaeg 16.06.1992
Pikkus 1.90
Positsioon 4, 5
Särgi number 12
Klubi Champagne Basket Féminin, Prantsusmaa
Birgit Piibur
Birgit Piibur
Sünniaeg 14.08.1994
Pikkus 1.62
Positsioon 1
Särgi number 13
Klubi Tallinna Ülikool
Martha-Liisa Oinits
Martha-Liisa Oinits
Sünniaeg 12.04.2000
Pikkus 1.91
Positsioon 4, 5
Särgi number 14
Klubi Tallinna Ülikool
Laina Mesila-Kaarmann
Laina Mesila-Kaarmann
Sünniaeg 22.01.1987
Pikkus 1.86
Positsioon 4, 5
Särgi number 15
Klubi Tallinna Ülikool
Greeta Üprus
Greeta Üprus
Sünniaeg 28.05.1994
Pikkus 1.77
Positsioon 3
Särgi number 17
Klubi Oaklands Wolves, Suurbritannia
Johanna Eliise Teder
Johanna Eliise Teder
Sünniaeg 05.02.2000
Pikkus 1.71
Positsioon 2
Särgi number 21
Klubi Washinton State ülikool, USA
Marie Roosalu
Marie Roosalu
Sünniaeg 17.07.1996
Pikkus 1.78
Positsioon 3
Särgi number 22
Klubi CA Brive Corréze Basket, Prantsusmaa
Janne Pulk
Janne Pulk
Sünniaeg 28.01.2000
Pikkus 1.74
Positsioon 2
Särgi number 24
Klubi Bruschi San Giovanni Valdarno, Itaalia
Ellen Anett Põldmaa
Ellen Anett Põldmaa
Sünniaeg 12.12.1994
Pikkus 1.81
Positsioon 3
Särgi number 26
Klubi Audentese Spordiklubi
Ivetta Okuneva
Ivetta Okuneva
Sünniaeg 25.11.2002
Pikkus 1.71
Positsioon 1
Särgi number 32
Klubi G4S Noorteliiga

Treenerid

Kaspars Majenieks
Kaspars Majenieks
Peatreener
Marko Parkonen
Marko Parkonen
Abitreener
Sergio Cubeiro Rico
Sergio Cubeiro Rico
Abitreener

Abipersonal

Raigo Toompuu
Raigo Toompuu
ÜKE treener
Annabel Kutman
Annabel Kutman
Füsioterapeut
Kätlin Piirimäe
Kätlin Piirimäe
Massöör
Jalmar Joosep Saar
Jalmar Joosep Saar
Mänedžer
Hans Arro
Hans Arro
Arst

Tegevuskava

08.11.2021 - 15.11.2021 2023 Euroopa meistrivõistluste valikturniiri mängude aken
*tegevuskava võib muutuda
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Men NT | NOV '21