Elme Metall Ramirent Škoda Alexela OlyBet Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor
Sander Raieste
Sander Raieste
Sünniaeg 31.03.1999
Pikkus 2.04
Positsioon 3
Särgi number 2
Rain Veideman
Rain Veideman
Sünniaeg 01.10.1991
Pikkus 1.94
Positsioon 1, 2
Särgi number 4
Jaan Puidet
Jaan Puidet
Sünniaeg 04.01.1992
Pikkus 1.94
Positsioon 2, 1
Särgi number 6
Mihkel Kirves
Mihkel Kirves
Sünniaeg 06.12.1996
Pikkus 1.98
Positsioon 3, 4
Särgi number 8
Klubi Pärnu Sadam
Saimon Sutt
Saimon Sutt
Sünniaeg 12.04.1995
Pikkus 2.00
Positsioon 2, 3
Särgi number 10
Klubi Pärnu Sadam
Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene
Sünniaeg 12.11.1990
Pikkus 2.04
Positsioon 4, 3
Särgi number 11
Karl-Martin Kask
Karl-Martin Kask
Sünniaeg 23.07.1995
Pikkus 2.08
Positsioon 5
Särgi number 12
Klubi Pärnu Sadam
Kregor Hermet
Kregor Hermet
Sünniaeg 09.06.1997
Pikkus 2.05
Positsioon 4, 5
Särgi number 13
Maik-Kalev Kotsar
Maik-Kalev Kotsar
Sünniaeg 22.12.1996
Pikkus 2.12
Positsioon 5, 4
Särgi number 15
Rauno Nurger
Rauno Nurger
Sünniaeg 24.11.1993
Pikkus 2.08
Positsioon 5, 4
Särgi number 20
Tanel Kurbas
Tanel Kurbas
Sünniaeg 08.05.1988
Pikkus 1.97
Positsioon 3
Särgi number 22
Indrek Kajupank
Indrek Kajupank
Sünniaeg 15.05.1988
Pikkus 2.00
Positsioon 4, 3
Särgi number 23
Kristjan Kitsing
Kristjan Kitsing
Sünniaeg 11.12.1990
Pikkus 2.05
Positsioon 4
Särgi number 33
Martin Paasoja
Martin Paasoja
Sünniaeg 04.01.1993
Pikkus 1.91
Positsioon 2
Särgi number 40
Kristian Kullamäe
Kristian Kullamäe
Sünniaeg 25.05.1999
Pikkus 1.94
Positsioon 1, 2
Särgi number 77

Treenerid

 
Tiit Sokk
Peatreener
 
Indrek Visnapuu
Abitreener
 
Alar Varrak
Abitreener
 
Heiko Rannula
Abitreener

Abipersonal

 
Priit Lehismets
Füsioterapeut
 
Antti Ventsel
Füsioterapeut
 
Taivo Väärsi
Arst
 
Jalmar Joosep Saar
Mänedžer

Tegevuskava

30.08.2018 - 18.09.2018 4.aken (MM kvalifikatsioon 2.ring)
26.11.2018 - 04.12.2018 5.aken (MM kvalifikatsioon 2. ring)
18.02.2019 - 26.02.2019 6.aken (MM kvalifikatsioon 2.ring)
*tegevuskava võib muutuda
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Gruusia