Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor
Helena Stina Svilberg
Helena Stina Svilberg
Sünniaeg 09.08.2002
Pikkus 1.83
Positsioon 3
Särgi number 10
Klubi Weatherford College
Mailis Pokk
Mailis Pokk
Sünniaeg 13.05.1992
Pikkus 1.85
Positsioon 4
Särgi number 11
Sofia Kosareva
Sofia Kosareva
Sünniaeg 22.12.1998
Pikkus 1.70
Positsioon 2
Särgi number 4
Klubi TalTech/NORDAID
Jane Svilberg
Jane Svilberg
Sünniaeg 03.04.1995
Pikkus 1.81
Positsioon 3
Särgi number 5
Klubi Tallinna Ülikool
Marie Anette Sepp
Marie Anette Sepp
Sünniaeg 26.11.2002
Pikkus 1.68
Positsioon 1
Särgi number 6
Klubi TalTech/NORDAID
Kadri-Ann Lass
Kadri-Ann Lass
Sünniaeg 24.11.1996
Pikkus 1.91
Positsioon 4, 5
Särgi number 7
Klubi BC Bembibre, Hispaania
Martha-Liisa Oinits
Martha-Liisa Oinits
Sünniaeg 12.04.2000
Pikkus 1.91
Positsioon 4, 5
Särgi number 14
Klubi Tallinna Ülikool
Anastassia Ptitsõna
Anastassia Ptitsõna
Sünniaeg 11.04.1991
Pikkus 1.66
Positsioon 1
Särgi number 8
Klubi Taltech/Altius
Maarja Grünmann
Maarja Grünmann
Sünniaeg 20.05.2003
Pikkus 1.79
Positsioon 3
Särgi number 2
Klubi Taltech/Nordaid
Maaja Bratka
Maaja Bratka
Sünniaeg 16.06.1992
Pikkus 1.90
Positsioon 4, 5
Särgi number 12
Klubi Champagne Basket Féminin, Prantsusmaa
Birgit Piibur
Birgit Piibur
Sünniaeg 14.08.1994
Pikkus 1.62
Positsioon 1
Särgi number 13
Klubi Tallinna Ülikool
Victoria Ida Vähi
Victoria Ida Vähi
Sünniaeg 25.07.2000
Pikkus 1.80
Positsioon 2
Särgi number 3
Klubi Taltech/Nordaid
Laina Mesila-Kaarmann
Laina Mesila-Kaarmann
Sünniaeg 22.01.1987
Pikkus 1.86
Positsioon 4, 5
Särgi number 15
Klubi Tallinna Ülikool
Greeta Üprus
Greeta Üprus
Sünniaeg 28.05.1994
Pikkus 1.77
Positsioon 3
Särgi number 17
Klubi Oaklands Wolves, Suurbritannia
Anete Elisabeth Adler
Anete Elisabeth Adler
Sünniaeg 11.08.2003
Pikkus 1.99
Positsioon 5
Särgi number 20
Klubi Audentese Spordiklubi
Johanna Eliise Teder
Johanna Eliise Teder
Sünniaeg 05.02.2000
Pikkus 1.71
Positsioon 2
Särgi number 21
Klubi Washinton State ülikool, USA
Marie Roosalu
Marie Roosalu
Sünniaeg 17.07.1996
Pikkus 1.78
Positsioon 3
Särgi number 22
Klubi CA Brive Corréze Basket, Prantsusmaa
Triiny Käämer
Triiny Käämer
Sünniaeg 04.08.2002
Pikkus 1.71
Positsioon 2
Särgi number 33
Klubi BC Elva CHK/Tartu Ülikool
Janne Pulk
Janne Pulk
Sünniaeg 28.01.2000
Pikkus 1.73
Positsioon 2
Särgi number 24
Klubi Bruschi San Giovanni Valdarno, Itaalia
Annika Köster
Annika Köster
Sünniaeg 22.07.1992
Pikkus 1.85
Positsioon 4
Klubi Taltech/Nordaid
Ellen Anett Põldmaa
Ellen Anett Põldmaa
Sünniaeg 12.12.1994
Pikkus 1.80
Positsioon 3
Särgi number 26
Klubi Audentese Spordiklubi
Eleriin Vaino
Eleriin Vaino
Sünniaeg 26.09.1999
Pikkus 1.78
Positsioon 2
 
Elena Sutt
Sünniaeg 20.03.2003
Pikkus 1.78
Positsioon 3
Klubi Pärnu Spordikool
Ivetta Okuneva
Ivetta Okuneva
Sünniaeg 25.11.2002
Pikkus 1.71
Positsioon 1
Särgi number 32
Klubi G4S Noorteliiga

Treenerid

Kaspars Majenieks
Kaspars Majenieks
Peatreener
Sergio Cubeiro Rico
Sergio Cubeiro Rico
Abitreener
Marko Parkonen
Marko Parkonen
Abitreener

Abipersonal

Raigo Toompuu
Raigo Toompuu
ÜKE treener
 
Kaarel Sibul
Mänedžer
 
Hans Arro
Arst
 
Meribel Saar
Füsioterapeut

Tegevuskava

18.07.2022 - 28.07.2022 Laager Tallinnas
29.07.2022 - 30.07.2022 Sõpruskohtumised Läti ja Soomega - Soome
01.08.2022 - 04.08.2022 Laager Tallinnas
05.08.2022 - 08.08.2022 Sõpruskohtumised Iirimaa - Dublin
16.11.2022 - 22.11.2022 Laager Tallinnas
22.11.2022 - 25.11.2022 EUR. QUAL vs GREECE - KREEKAS
26.11.2022 - 26.11.2022 Trenn
27.11.2022 - 27.11.2022 EUR. QUAL vs PORTUGAL - TALLINN
01.02.2023 - 08.02.2023 Laager Tallinnas
08.02.2023 - 10.02.2023 EUR. QUAL vs ENGLAND - MANCHESTER
11.02.2023 - 11.02.2023 Trenn
12.02.2023 - 12.02.2023 EUR. QUAL vs GREECE - TALLINN
*tegevuskava võib muutuda
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers