Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Kristaps Porzingis, Valencia

Porzingis on NBA drafti üks tõmbenumbreid

18.06.2015

Järgmisel nädalal toimub Brooklynis tänavune NBA draft. Noormängijatel oli viimane hetk oma nimi draftinimekirjast maha võtta ning lõpuks jäi nimekirja 47 kolledžipallurit ning 11 mängijat väljastpoolt Ameerika Ühendriike.

Eurooplastest hinnatakse kõige kõrgemalt lätlasest tsentri Kristaps Porzingise võimalusi, keda on tõsiselt seostatud näiteks teisena valiva Los Angeles Lakersiga.

 

Veel on eurooplastest üles antud kreeklane Dimitris Agravanis, hispaanlane Guillermo Hernangomez, horvaat Mario Hezonja, prantslane Mouhammadou Jaiteh, serblane Nikola Milutinov, makedoonialane Cedi Osman, serblane Nikola Radicevic ja bosnialane Adin Vrabac.

 

Ülikoolikorvpalluritest hinnatakse kõige kõrgemalt tsentreid Karl-Anthony Townsi ja Jahill Okafori ning tagamängijat D'Angelo Russelli. Samuti saab olema huvitav näha, millal võetakse ülikoolikorvpallist loobunud ja ühe profihooaja Hiina kõrgliigas mänginud Kongo päritolu tagamees Emmanuel Mudiay.

 

25. juunil toimuvas draftis valib esimesena Minnesota Timberwolves, teisena Los Angeles Lakers ja kolmandana Philadelphia 76ers.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents