Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Janar Soolt korralik partii

Eesti kaotas Taanile ka teise kohtumise

20.07.2015

Eesti korvpalli B-koondis pidi teist päeva järjest tunnistama Taani meeskonna nappi paremust. Kui eile olid taanlaste võidunumbrid 74:71, siis täna oli Taani Paides toimunud kohtumises parem 71:68.

Janar Soo tõi viis sekundit enne normaalaja lõppu tabava kolmesega tabloole viigi 68:68, kuid taanlased suutsid veel koos lõpusireeniga samuti kaugviske tabada.

 

Tanel Kurbas viskas Eesti kasuks 17 punkti, Janar Soo lisas 13, Kristjan Kitsing 12 ning Indrek Kajupank 10 silma.

 

Eesti korvpallikoondis jätkab nüüd EM-iks valmistumist 16-mehelise põhikoosseisuga, kes alustab esmaspäeval kell 18 Saku Suurhallis toimuva avatud treeninguga.

 

Peatreener Tiit Sokk lausus: "Ei saa öelda, et keegi oleks tahtnud siin kaotada. Tulemus oli oluline, aga need kaks mängu erinesid ka. Eelmine kohtumine olime taga ja jõudsime mängu tagasi, täna olid omakorda nemad maas, aga tulid ka tagasi ning päästsid asja lõpus ära," vahendas Delfi Sport.

 

Ta lisas: "Ründemängule avaldas oma mõju asjaolu, et finaalturniiriks ettevalmistamisel tehakse hetkel pallitreeningute kõrvalt ka intensiivseid üldfüüsilise harjutusi. Rõhutaksin, et me ei olnud veel trennis maa-ala kaitse vastu mänginud ja see väheke mõjutas. Rünnak jäi pisut seisma ja lõpp oli nii nagu ta oli - kes viskab sisse, see võidab. Kuni Moskvani on ainult üks kord päevas pallitrennid. Muidu paneme ikka jõusaalis ja õues (jooksudega) edasi."

 
Lõpetuseks mainis Sokk, et koondise nimekiri, kes esialgselt planeeritud 16 nime asemel tänase mängu järel hoopis 17 peale taandatakse, avaldatakse homse päeva jooksul. "Kõik allesjäänud hakkavad homme jälle tööle. Ainult [Timo] Eichfuss jääb esialgu eemale - tal lõi eelmisest hooajast põlvevigastus välja ning hetkel peab seda ravima."
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents