Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Märt Rosenthal: suvega end koondisse mänginud

U16 viimased EMi eelsed kohtumised Valgevenega - täna-homme

29.07.2015

Täna-homme peab EMi B-divisjoni turniiriks Bulgaarias valmistuv Eestu U16 poiste koondis kaks kontrollmängu Valgevenega. Täna on kohtumine Audentese Spordihoones kell 18 ja neljapäeval kell 10.30.

Balti matšil alsitaspeatreener Vaido Rego juhendatav Eesti (järjekorras) Leedu 77:71, Rootsi 78:71 ning Läti 72:57. Neist Läti ja Leedu kuuluvad EMi A-divisjoni, Eesti ja Rootsi B-divisjoni. Seejuures puudisid vigastustega liidermängijaid Robin Kivi ja Hugo Erkmaa.

 

Balti matšil tõid meie parimatena (kolme mängu lõikes): Kristian Kullamäe 18,7p+3,7 rs, Kaspar Treier 9p+6lp, Matthias Tass 8,3+11lp, Sander Raieste 9,7+4lp, Sten Saaremäel 8p ja Märt Rosenthal 6,7+3lp.

 

Pärast Balti matši, 22. juulil rääkis koondise abitreener Raido Rebane, iseloomustamamaks meeskonna hetke rõõme ja muresid: "Positiivne oli see, et suutsime keskmiselt visata üle 75 punkti mängus ning need punktid jaotusid poiste vahel suhteliselt ühtlaselt. Poiste sisu näitas muidugi see, et ka kümnepunktilises kaotusseisus jätkati võitlemist ning säilitati külma pead – üldse tuleb nende suhtumist nii treeningutel kui mängudel kiita."

 

Rebane lisas: "Suurim probleem täna meie koondise puhul on ikkagi individuaalne kaitsemäng, ei suudeta mängida nii aktiivset kaitset kui sooviksime."

 

EMini jääb tänase seisuga kaheksa päeva.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents