Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Taba korvpalli meedias - Delfi, KUKU, EPL

04.08.2015

Mida lähemale EM jõuab ja sõuab, seda enam on meedias kõikjal korvpall ja Riias peetav alagrupiturniir ka esil. Nii ka eile, nii ka täna. Allpool väike ülevaade sellest, kus mida näha ja kuulda saab.

Eile õhtul oli Korvpalliliidu president Jüri Ratas pikalt Tallinna TV stuudios saates "Täna + suvel". Ratas täitis saate esim esimese kolmandiku, vaata SIIT.

 

KUKU Raadios alustab tänasest hommikune lühem vestlussaade Sops 2015. Niisiis, kuni 3. septembrini igal teisipäeval ja neljapäeval kell 9.35 on Kuku raadio eetris Korvpalli EMi-eelne saade Sops 2015. Toimetab Timo Tarve.

 

NB! KUKU Saate PODCAST kuulatav SIIT.

 

*       *       *

Delfis on igapäevaselt Sport > Korvpall rubriigi all "Korpallikoondise blogi", mille jooksev pealkiri vastavalt aktuaalsusele muutub. See voog täieneb igapäevaselt nii nagu sissekandeid tehakse. Leiab aadressilt - SIIT. 

 

Ka ilmus tänases EPLis esimene Eesti koondislase "Nädala päevaraamat". Oma koduse treeningnädala, millse sisse mahtus ka kolm Moskvas veedetub päeva, pani kirja Venemaa vastu vähemalt ühe hea mängu teinud Erik Keedus - mäletatavasti teenis ta avamängus eestlastest kõrgeima hinde.

 

Jätkub koondislaste intervjuusari Eesti Päevalehes ja Delfis (koos videoklippidega). Lugeda on seni saanud Gert Dorbeki, Tanel Soku, Siim-Sander Vene, Rain Veidemani, Gregor Arbeti ja Reinar Hallikuga. Järge ootavad Joosep Toome ja Janar Talts, teised ka.

 

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa