Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Kutsume osalema U13 ja U14 (sünniaasta 2003 ja 2002) tüdrukute Talendilaagrisse

05.08.2015

Eesti Korvpalliliit korraldab seitsmendat aastat U13 ja U14 vanuseklassi tüdrukute Talendilaagri. Eesmärk on jätkata selle vanusegrupi „kaardistamist” ning koondise kandidaatide esmane valik teha võimalikult suure arvu mängijate hulgast. Talendilaagritest on läbi käinud mitusada noort korvpallurit. Korvpalliliit loodab rohket osavõttu ka sel aastal.

Kuni 14-aastaste koondises saavad tüdrukud esmakordse koondise kogemuse. U14 koondisesse peaksid kuuluma mängijad, kes on võimalised edukalt mängima ka vanemates koondistes. Euroopa meistrivõistlusi korraldab FIBA Euroopa alates U16 vanuseklassist.

„Oluline on leida üles see mängija, kes tänasel päeval ei pruugi veel „tegija“ olla, kuid kellel treenerite meelest on perspektiivi jõuda kaugemale,“ rääkis noortekoondiste juht Raido Ringmets.


Palume täita talendilaagris osalejatel : ANKEET

Registreerimine kestab kuni 21.08.2015.


Kõik U13 ja U14 vanuseklassiga tegelevad treenerid võivad esitada oma kandidaate, kes nende arvates peaks kuuluma Eesti noortekoondisesse ning kelle arengul oleks vaja silma peal hoida. Treenerid võivad pakkuda perspektiivikaid noormängijaid ainult sünniaastatega 2002 ja 2003  kas oma või mõnest teisest klubist. See peaks kindlustama, et ükski perspektiivikas mängija laagrist eemale ei jää.

Oodatud on kõik 2003 ja 2002 sünniaastaga tüdrukud. Talendilaager toimub 28.08.2015-29.08.2015 Kristiine Pallimängude Majas (Sõpruse pst 161). Treeningu viivad läbi noortekoondiste treenerid koos teiste noorte treeneritega. Esimene treening 28.08.2015 kell 11.00.

Laagri maksumus on 27 eurot ja tasumine toimub kohapeal sularahas.

 

PS: Kõik tüdrukutega tegelevad treenerid, kes soovivad kaasa aidata laagri läbiviimisel palun sellest teada anda e-posti teel raido@basket.ee .


Kogunemisel pole eesmärgiks omavaheline võistlemine, kus võitjad pääsevad edasi, vaid püüame saada ülevaate selle vanuseastme perspektiivikamate mängijate kehalistest võimetest ning tehnilisest pagasist. Kõik treenerid on teretulnud Talendilaagrit jälgima. Samuti on väga oodatud treenerid, kes soovivad treeningtöös osaleda ja läbiviimisel kaasa aidata. Palume sellest aegsasti teada anda.

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa