Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Teoreetiliselt kuulub Eesti autsaiderite seltskonda

Eesti koondisel EMiks 20. asetus, kõrgeim reiting Hispaanial

05.08.2015

Euroopa Korvpalliliit seadis sügisesel EM-finaalturniiril mängivad koondised pingeritta. Eile avaldatud edetabelit juhib Hispaania koondis, Eesti meeskond on 24 riigi hulgas 20. kohal, vahendas Delfi Sport.

Hispaaniale järgnevad Serbia, Prantsusmaa, Leedu, Horvaatia, Türgi, Saksamaa, Soome, Sloveenia ja Itaalia.

Eesti meeskond edestab pingereas alagrupikaaslast Ukrainat, lisaks Makedooniat, Hollandit ja Islandit. Teistest Eesti alagrupikaaslastest on Leedu 4., Läti 11., Belgia 12. ja Tšehhi 17. kohal. Vaata edetabelit SIIT.

 

Vahetult Eesti ees on Bosnia ja Hertsegoviina. Järgmised sparringpartnerid on vastavalt: Gruusia (18.), Itaalia (10.), Lätist oli juba juttu. BIH on niisiis 19. Horvaatia 5., Iisrael 16. Toyota 4 Rahvuse Karikaturniiri vastased: Island (24.), Holland (23.); Filipiinid on viimaste Aasia meitrivõistluste hõbe.

 

EMi kodulehekülg kirjutab Eesti meeskonna kohta, et meie koondisel pole olnud just kõige parem suvi, sest kahel korral on kaotatud Venemaale (edetabelis alles 14.). Samas lisatakse, et kuna Eesti peab oma alagrupimängud naaberriigis Lätis, ootab koondist finaalturniiril kindlasti suur publiku toetus.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa