Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Ootame Saku Suurhalli suurt hulka publikut

Teeme tribüünid sini-must-valgeks

18.08.2015

Neid, kes saabuvad kolmel päeval vaatama Toyota Nelja Rahvuse Karikaturniiri korvpallis, ootab saalis Eesti Korvpalliliidu toetajate poolt kingitus koondise sümboolikaga t-särgi näol.

Särke on siiski piiratud arv, mistõttu selleks, et kindlustada endale koht saali esimesel tasandil ning seeläbi särk, tuleks osta veel täna või homme pääse turniirile Piletilevi kaudu. See tagab ka kindluse saada uus ning ajakohane fännisärk  kindla peale! Turniir algab juba neljapäeval – ärgem unustagem, mitte reedel!

 

Loodetavasti aitab inimhulk „maalida“ Saku Suurhalli turniiri esimesel õhtu – Taasisesevusmispäeva, 20. augusti, meie lipuvärvidesse. On ju vastanegi sümboolne. Kes tunnustas Eestit esimesena esiseisva riigina? Õige: meie neljapäevane vastane Island.

 

Lisaks särgile ootab koondisele kaasa elama tulnud pealtvaatajat Eesti Päevalehe EMi erinumber – 64 lk korvpallist, EMist, vastastest ning ka omadest – iga mees on luubi all.

 

Kohal on ka 20. Augusti Klubi, kellele saadeti personaalsed kutsed. Kohal – Eesti-Islandi mängu vaheajal, on ka U16 B-divisjoni kuldmedalitega koondis, kes saavutas 24 osalenud riigi seas ajaloolise võidu! Ole kohal Sina ka!

 

Saku Suurhalli publiku riietumist ehk särkide valmimist toetavad Utilitas, Saku Õlletehas. OlyBet, FIFAA ja Toyota.

 

#MEIE MÄNG #ONAEG #OLEKOHAL

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa