Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Rain Veideman, kalev-cramolane ka uuel hooajal

Rain Veideman jätkab Kalev/Cramos

19.08.2015

Eesti koondise tagamängija jätkab ka uuel hooajal pealinna esiklubis, teatas Kalev/Cramo pressiteenistus. Vahepeal räägiti ka teistest, välismaa variantidest.

Hetkel koondise juures harjutav tagamängija kogus eelmisel hooajal meeskonna paremuselt teisena VTB Ühisliigas 11,7 punkti, 2,2 lauapalli ja 1,9 söötu mängu kohta. Hiilgavamates etteastetes tõi Veideman võidumängus VEFi vastu 27 silma, Nižni-Novgorodi alistamises oli tema panus 22 punkti ning kaotusmängus Krasnodari Kubani vastu 19 p.

 

Veidemanile on see kolmandaks järjestikuseks hooajaks BC Kalev/Cramos. Alexela KMLis olid Haljalast pärit mängija näitajad: 11,8 p+3,5 lp+2,5 rs.


Alar Varrak sõnas Veidemani jätkamise kohta muigel sui, et loomulikult on tal hea meel, et meeskonna eelmise hooaja üks liidreid on otsustanud jätkata karjääri BC Kalev/Cramos. “Rain ja Ross peaks koos moodustama huvitava paari ning nüüd jääb loota vaid, et suudame mängujuhi ja keskmängija positsioonid ka hästi katta. Loodetavasti jätkavad veel mõned olulised lülid eelmisest aastast meiega ka sel aastal,” lisas Varrak.

 

 

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa