Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Omri Casspi

Eesti vastaseks on vana tuttav Iisrael

27.08.2015

Zagrebis toimuval nelja riigi korvpallikoondise kontrollturniiril kohtub Eesti meeskond täna õhtul Iisraeliga. Delfi TV teeb kell 22 algavast mängust otseülekande.

Eesti meeskond kaotas eilses avamängus võõrustaja Horvaatiale napilt 63:66. Hilisõhtuses kohtumises võitis Bosnia ja Hertsegoviina lõpusekundite põnevusheitluses Iisraeli 80:79. Bosnia võidukorvi viskas eelviimasel sekundil ameeriklasest mängujuht Alex Renfroe, kes tabas kahest vabaviskest ühe.

 

Eesti mängis viimati Iisraeliga 2013. aasta EM-valiksarja raames. Võõrsil saime siis lisaajal võidu 88:86, kodus kaotasime 53:84. See kodune mäng oligi selle tsükli kõige õnnetum etteaste.

 

Iisraeli peatreener selles tsüklis on Erez Edelstein. Tuntumatest mängijatest on kohal Lior Elyahu, Omri Casspi, Yogev Ohayon, Raviv Limonad, D’or Fischer, Gal Mekel, Yaniv Green. Leegionäriks on värvatud Shawn Dawson (21 a-196 cm).

Eesti koondis tegi siinse aja järgi kell 11.30-12.30 trenni. Kõik kes kaasas, on enam-vähem terved. Ilm on pilvetagune, aga soe. Hotellist üle tee kihlveokontoris on tänase mängu koefitsiendid sellised: Iisrael 1,7, Eesti 2,3. Händikäp +4,5 Eestile.

 

Homme, turniiri viimasel päeval kohtub Eesti Duško Ivanovici juhendatava Bosnia ja Hertsegoviinaga.

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents