Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Tiit Sokk andis ülevaate hetkeseisust

ERR: Tiit Soku koondanalüüs Zagrebi turniirile

30.08.2015

Eesti korvpallikoondise peatreener Tiit Soku sõnul oli viimane kontrollturniir Horvaatias kolmest kaotusest hoolimata väga tubli. Eesti pidi tunnistama nii võõrustajate, Iisraeli kui ka Bosnia ja Hertsegoviina paremust.

"Ma ei ole murelik. Kontrollturniir ja oli katsetusi ka, mis kõik väga õnnelikult ei lõppenud. Samas Tallinnas olid meie tugevusgrupi vastased, siin ikka mitu sammu kõrgemal," sõnas Sokk intervjuus ETV-le. "Jäigi hinge peale see Iisraeli esimene veerandaeg, mis oli natuke lohakas. Aga muidu, ma arvan, et oli väga tubli turniir."

 

Päris sajaprotsendilist rahulolu ta siiski ei tunne. "Lõpuks saime kõvade vastaste vastu ka tunde kätte. Välja arvatud teatud perioodid mängudest, millega rahul ei saa olla. Üldjoontes peame ülejäänud aega pikendama ja Riias 40 minutit mängima."

 

EM-finaalturniirini jääb nüüd nädal. Alagrupis tuleb kohtuda Läti, Leedu, Tšehhi, Belgia ja Ukrainaga. "Iga võit on õnnestumine ja me taolisel tasemel ka, et me peame kedagi võitma - nii hästi meil vist ka päris ei ole."

Kõige tähtsam on tema sõnul see, et säilitatakse rahu. "Tegelikult oleme põhitöö ära teinud ja nüüd tuleb see lihtsalt ära vormistada."

 

Eesti koondise täpne 12-liikmeline koosseis selgub enne turniiri algust.

 

Pikemat juttu videost näeb SIIT

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents