Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Janari Jõesaar

Jõesaarest saab AVIS Rapla mängija, otsitakse veel tsentrit

14.09.2015

AVIS Rapla korvpallimeeskonnaga on mõnda aega harjutanud ja pidanud ka kontrollmänge USAst kodumaale naasnud Janari Jõesaar. Klubi juhi Jaak Karbi sõnul on põhimõtteliselt kaup koos ja Jõesaar mängib sel hooajal Raplas, vahendas Õhtuleht.

Rapla kasutas eelmise nädala lõpu kontrollmängudes 12 meest. Peale Jõesaare kuuluvad meeskonda veel "koju naasnud pojad" Indrek Kajupank ja Sven Kaldre, samuti Oliver Metsalu, Sander Saare, Martin Paasoja, Kristjan Voolaid, Karl Johan Lips, oma korvpallikooli noormängijad Gert Lagus ja Martin Ütsmüts ning ameeriklased Devin Brooks ja Will Artino.

 

Nagu Jaak Karp hooajaeelsel tutvustusel ütles ning ka Õhtulehele kinnitas, on kontrollmängud näidanud, et meeskond vajab korvi alla veel tugevdust - ilmselt puhast tsentrit ning välistatud pole ka emba-kumba veterani - Rait Keerlese või Andre Pärna jätkamine.

 

Kogu Õhtulehe uudist saab lugeda SIIT.

 

*       *       *

Laupäeval võõrustas AVIS Rapla Sundsvall Dragonsi meeskonda Rootsist. Vaatamata Sundsvalli kaugvisetele rajatud lõpuspurdile võideti kohtumine numbritega 87:84

 

: Artino 21+9+4, Brooks 19+10+5, Kajupank 14, Kaldre 13+6, Voolaid 7, Jõesaar 6, Paasoja 5+8+3, Metsalu 2, Sander Saare sai kirja neli korvisöötu.
 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents