Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Martin Dorbek jätkab Kalev/Cramos

14.09.2015

Eelmiselgi hooajal BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna rivistusse kuulunud Martin Dorbek sõlmis täna klubiga uue lepingu ning kuulub võistkonda ka uuel hooajal, vahendas ERR Sport.

Koduses meistriliigas jäi klubi enda kasvandiku arvele eelmisel hooajal 6,7 punkti ja 3,6 resultatiivset söötu mängu kohta. Balti liigas olid mängujuhi samad näitajad 6,2 ja 3,3.

 

24-aastane ja 193 cm pikkune Dorbek on Eesti liigas esindanud ka Kuremaa SK-d, Rakvere Tarvast ja Tyco Raplat.

 

Eelmisel hooajal pidas Martin Dorbek KMLis, VTB Ühisliigas, BBLis ja Eesti karikasarjas kokku 66 kohtumist. Lisaks oli ta hooaja lõpus tegev universiaadikoondises ning mängis 3x3 koondises ka Euroopa mängudel Bakuus, rääkimata koondisemängudest kuni Zagrebini. Seega kogunes hooaja peale kokku pisut üle 80 mängu. Uus hooaeg võib pisut leevendust tuua, sest BBLi asemel mängib Cramo FIBA Euroopa liigat ning universiaadi ees pole.

 

Hetkeolukorras tuleb märkida sedagi, et Martin Dorbek on Kalev/Cramo hingekirjas ainus puhas number üks. Number kaks positsioonile see eest tegijaid jagub: Rain Veideman, Brandis Raley-Ross, Gregor Arbet, Janar Soo, Sten Olmre.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents