Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Merike Anderson alustas elu huvitavaimat hooaega

Andersoni Braine' hakkas Euroliiga võitjale kõvasti vastu

07.10.2015

Euroopa korvpalliliit lõi naistele võistluse SuperCup, kus osalevad eelmise hooaja Euroliiga ja EuroCupi finalistid, seahulgas Merike Andersoni koduklubi Braine'i Castors, kes ka turniiri võõrustab.

Braine kohtus poolfinaalis Euroliiga võitja Praha USKga ja jäi alla 74:83. 13 minutit mänginud Anderson viskas 2 punkti. Braine'ile tõi ukrainlanna Alina Jagupova 20, võitjaile Katerina Elhotova 32 punkti.

 

Teises poolfinaais võitis Jekaterinburgi UGMK Lille'i 86:52 ehk mullused Euroliiga finalistid saavad SuperCupi finaalis uuesti kokku ning EuroCupi finalistid kohtuvad pronksimatšis.

 

Anderson ja Braine mängivad sel hooajal niisamuti Euroliigas.

 

*       *       *

Belgia meistrivõistlustel jätkas Braine nädalavahetusel kindlalt, kui kolmandas voorus alistati koduplatsil 81:51 Liege. Eestlanna alustas algviisikus ning mängis 23 minutit, kuid eksis kõigil viiel kaugviskel. Anderson kogus 2 punkti (vabavisked 2/2), 2 lauapalli, 2 korvisöötu ning tegi 2 vaheltlõiget ja ühe pallikaotuse.

 

Võitjate poolel tõi Celeste Trahan-Davis 21 punkti ja 9 lauapalli ning Anastasia Logunova ja Sidney Spencer kogusid mõlemad 14 silma.

 

Castors Braine on alanud Belgias kolme suure võiduga. Tänavu mängitakse ka naiste Euroliigas, kus esimene kohtumine peetakse 14. oktoobril võõrsil Poola klubi Krakowi Wisla vastu.

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents