Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor
Joonas Järveläinen, teel Itaaliasse

Joonas Järveläinen liitub Itaalia Serie A2 klubiga

30.10.2015

Joonas Järvelainen siirdub Pärnu Sadama korvpalliklubist Itaaliasse, asudes mängima Saapamaa teise liiga klubis Latina Basketis.

202 cm pikkune Järveläinen (25) oli suvepealinna meeskonnaga liitunud alles tänavuse hooaja eel - teade jõulise ääremängija liitumise kohta Pärnuga tuli 23. juulil. Seega tuleb nüüd ette võtta natuke pikem samm.

 

Mullu mängis Paidest pärit Järveläinen TTÜ-s ning tõi keskmiselt 28 minutiga 13,9 punkti, 6 lauapalli ja 1,5 korvisöötu.

 

"Kahetised tunded on. Ühest küljest, muidugi hoiame talle kahe käega pöialt uues klubis Itaalias. Teisest küljest tuleb Raplaga hakkama saada homme," sõnas Pärnu abitreener Mait Käbin klubi Facebooki leheküljel avaldatud videos (video ise vaadatav SIIN.)

Latina Basketil on hetkel Itaalia teise liiga läänedivisjonis kaks võitu ja kaks kaotust, millega jagatakse 7. kohta. Nii läänes kui idas mängib Serie A2-s 16 meeskonda.
 
Mullu oli Latina Basket 32 seas 15. kohal, enne seda mängiti aga veel madalamas liigas. Latina koosseisus on kaks USA passiga pallurit, kellest võistkonna resultatiivseim on William Mosley 17,5p ja 11,3 lp-ga.
 
Järgmise liigamängu peab Latina pühapäeval võõrsil Reggio Calabria vastu.
 
Latina asub Kesk-Itaalias Lazio regioonis, olles ka Latina provintsi keskus. Elanikke on seal ca 115 000, seega tegu pole mitte pisikese linnaga.
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23