Seljale liiga teinud Kangur jääb ajutiselt Vitoria koosseisust välja

07.11.2015

Hispaania tippklubis Vitoria Laboral Kutxas mängiv Eesti korvpallikoondise kapten Kristjan Kangur vigastas neljapäevases Euroliiga kohtumises Istanbuli Anadolu Efesi vastu selga, mistõttu eestlast polnud teisel poolajal näha ka varumängijate esireas.

Ühtlasi lülitati Kangur  pühapäevaseks Hispaania liiga kohtumiseks Valenciaga Vitoria koosseisust välja, teatas portaal kirolrexpres.com. Lüke oli vajalik Hispaania liigas seatud võõrmängijate piirangu tõttu.

Kanguri asemel saab võimaluse 211 cm pikkune Horvaatia keskmängija Darko Planinic, vahendab Postimees.

Portaal nimetas Kanguri vigastust ajutiseks probleemiks, aga eestlasel on seljahädad olnud juba aastaid.

92:90 võidumängus Anadolu Efesi vastu tegi Kangur esimesel poolajal kaasa 12 minutit, aga hiljem enam mängu ei lülitunud. Eelmise nädala ACB Liga mängus Gran Canaria vastu tõi Kangur 21 minutiga 7+7lp.

22. novembril peab Vitoria Kutxa Laboral koduse liigamängu Barcelona Lassaga, mis on planeeritud ka Tallinna TV otseülekandeks. Vitoria jagab Hispaanias liidrikohta Barcelona ja Valenciaga (saldo 4-0), kolm võitu on kirjas Realil, Joventutil, Bilbaol ja Gran Canarial.