Kadri-Ann Lass jätkas võimsalt

Kadri-Ann Lassilt võidumängus suurepärane esitus

26.11.2015

Naiste NCAA I divisjonis teenis Duquesne'i ülikool kolmanda võidu. Esimest korda sel hooajal kodus mänginud Dukes alistas Howardi 86:62, eestlanna oli "üleplatsimees".

Dukes võitis poolaja 40:31 ning tegi otsustava murrangu kolmandal veerandil, mis võideti 27:17. Vastane oligi eeldatavalt nõrgem ning ainsa senise kaotuse on Dukes saanud võõrsil Princetonilt, mis NCAA Women's Basketball RPI reitingu järgi on koguni 10., kuid treenerite reitingu järgi on just napilt 25 parema hulgast välja langenud (Assciated Press tabelis 30.).

Nii teenis Pittsburghis baseeruv Duquesne'i ülikoolinaiskond hooaja kolmanda võidu ühe kaotuse kõrvale, mis Atlantic 10 konverentsis annab hetkel neljanda koha. Kaotuseta on Richmond, Saint Louis ja Dayton.

Üleeile 19-aastaseks saanud ja eile 31 minutit mänginud Kadri-Ann Lass sai kirja 25 punkti, 8 lauapalli ja tegi oma keskmised ehk kaks blokeeritud viset. Lassi tabavus: 2p 13/9, 3p 3/2, vv 1/1. Chassidy Omogrosso tõi lisaks 18+3+5, April Robinson 13+8+10, Amadea Szamosi 10+5lp ja Conner Richardson 5+8+2.

Lassi hooaja keskmised mõnevõrra seega tõusid ning ta on võistkonnasiseselt skoori poolest kolmandal real: 13p+7,5lp, visketabavus 54,5 %, kolmesed lausa 66,7 %. Robinson on toonud keskmiselt 16,3+6+7,5, Omogrosso 13,8p, Szamosi 12+7,8lp.

Eile sõitis Lassi võistkond lennukiga Pittsburghist Albuquerque'i, Mehhiko lähistele. Eesti aja järgi ööl vastu laupäeva kohtub Duke seal North Carolina A & T ning päev hiljem New Mexico või Southern Utah'iga. Tegu on miniturniiriga. Mine võta kogu seda NCAA turniiri reglementi kinni ja püüa aru saada...