Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Hetk rongkäigust viimasel päeval Riga Arenale

Spordihetk 2015 - veel täna saab kossukoondisele hääle anda

14.12.2015

Spordihetk 2015. Neid ei olnud Eesti spordis lahkuval aastal liiga palju. Kuid neid oli. Spordihetk ei ole ilmtingimata kuldmedal või võit.

Korvpallikoondise osalemine EM-finaalturniiril kahtlemata oli võimas spordihetk, paljudele ehk ka aasta spordi tippsündmus, haripunkt. Võitja aasta spordiehtke hääletusel saab kõnedega kogutud rahasumma, mille konkreetne sihteesmärk on ala järelkasv.

Halvemal juhul võib spordihetk olla ka valus kaotus; spordihetk võib olla rahvast ülendav tunne, ühes hingamine, nagu on olnud meie laulupeao hüüdlauseks. Korvpalli EMi alagrupiturniir, kust viie mängupäeva jooksul käis läbi pealt 7000 eestlast, väärib kindlasti nominatsiooni. Üle 14 aasta oli see esimene kord tippseltskonnas ja lõpuks jäi puudu NII VÄHE, et edasi Prantsusmaale sõita...

 

Fännitelk Riias Esplanaadi väljakul, ühismarss, Ukraina mängu-järgne eufooria, võimsad emotsioonid mängudes Leedu ja Lätiga, "Balti kett" - kõik need hetked ja isiklikud memuaarid sinna juurde - need on mäletamist väärt! Võit hilisema EM-hõbeda Leedu vastu, nagu vihjas peatreener Tiit Sokk korvpallikonverentsil kahetsusega, võis jääda ühe kaitse lauapalli taha...

 

Hääleta Eesti Rahvusringhäälingu korraldataval iga-aastasel paremate sportlaste valmisel: Eesti korvpallikoondis EM-il – 900 7002. Hääletustelefonid suletakse 27. detsembril kell 22.15. Tutvu kogu hääletusel oleva "väljapanekuga" SIIN.

 

NB! Kõnedega kogutud rahasumma läheb võitja spordiala järelkasvu toetamiseks. https://www.facebook.com/Olympiafann/

 

ERR on kokkuvõtvalt kirjutanud: "Eesti korvpallikoondise südikas mäng Euroopa meistrivõistlustel, kus meie koondis oli väga lähedal nii Leedu alistamisele kui alagrupist edasipääsule."

Eesti-Leedu eel. On küll pagana kahju, et me Leedut võita ei suutnud, kuid küllap näitas see mäng ehedalt, et kui koondis tegutseb ühtselt, meeskondlikult ja päev on keskmisest parem - siis võime heidelda ka Euroopa paremikuga.

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents