Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Ilvest nähti ka Saaremaal

Eesti korvpalli ilves sai nime, lapsed auhindu

30.12.2015

Paar kuud väldanud Korvpalliliidu suurprojekti „100 Kooli“ raames osalesid algklasside õpilased interneti teel aktiivselt ka Eesti korvpalli maskoti ilvese nimekonkursil.

Tänaseks on nimi valitud  - see on Tom, kes sai palju hääli. Kõigi nimekonkursist osa võtnud laste vahel toimus ka  loosimine. Konkurentsi pakkus tublisti Tomile ka Illu, kuid ka ilves ise eelistas mehelikumat nimekuju.

 

Loosivõtjate nimed on Eliise Pikk, Oskar Koldmets, Freddy Rajaste, Marii Maria Alund, Mattias Raidlo! „Auhinnaks neile on PEAK seljakott, AND1 sokid, Spalding T-särk, pall ja käterätt. Kingitused pani välja veebipood Ballzy.eu.“

 

„Omapäraseimatest variantidest võiks välja tuua, et palju oli pakutud projektijuhi Harri (Harri Ausmaa järgi) nime. Kuna tegemist ikkagi Ilvesega, siis oli mainitud ka vabariigi presidendi Toomas Hendrik Ilvese nime. Paljud lapsed olid pakkunud iseenda nime ja siis oli veel selliseid toredaid nimesid nagu Valdu Suurkask, Mike Tyson, Jordan, Iludus, Tuttkõrv, Mürka jne. Ühesõnaga Eesti noortel huumorist ja loovusest puudu ei tule,“ ütles projekti juht Harri Ausmaa.

„100 Kooli“ projekt käis sel sügisel enam kui sajas koolis risti-rästi üle Eesti. Näidistreeningutel osales alla 9000 lapse, kellest osa juba on ühinenud treeningutega oma kodukandis. Kogu info lähimate treeningpaikade ja muu kohta asub aadressil - http://www.basket.ee/et/tuletrenni

 

Auhinna-omanikega võetakse ühendust. Kuid tallinlased võivad auhindade kättesaamiseks pöörduda Eesti Korvpalliliidu büroojuhi poole – võtta ühendust info@basket.ee ja/või 6031540.

 

Vaata videot augustikuust, kui ilveste üks pealikke Janar Talts käis Saku Suurhalli lähedal loomaaias külas päris ilvesel ja Aleksei Turovskil - SIIT.
 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents