Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Reinar Hallik taas Tarvas, miljöö on tuttav

Reinar Hallik Rakvere Tarvasse laenuks

19.01.2015

Reinar Hallik kolib enda ja Paul Kerse sünnilinnale Narvale lähemale, vähemalt ajutiselt. Hooaja lõpuni näeb teda mängimas vana sõbra Andres Sõbra käe all Rakvere Tarvases.

BC Kalev/Cramo pressiteates seisab: „Klubi otsustas anda Reinar Halliku rendile Rakvere Tarva meeskonda hooaja lõpuni. Tõenäoliselt osaleb Hallik juba täna õhtuses Rakvere Tarva trennis, mis tähendab, et Hallik ei sõida kaasa ka Pärnus ja Riias toimuvatele järgmistele BC Kalev/Cramo mängudele.

 

Alar Varraku sõnul loobuti Hallikust peamiselt väheste mänguminutite pärast. „Reinar on mängija, kes vajab enesekindluse saavutamiseks palju mänguminuteid. Episoodiliselt mängu sekkudes ei ole ta paraku leidnud seda kindlust, mis vaja. Lisaminuteid on talle aga Elegari, Freimanise ja Kupšase kõrvalt täna päris keeruline leida, kus pea kõik järgmised mängud välisliigades on olulise kaaluga,“ sõnas Varrak.

 

Reinar Halliku (31a-207cm) tänavusi numbreid.Alexela KMLis osales ta 11 mängus: keskmiselt 16 minutit, 7,2 p+3,1lp+1,8rs. VTB Ühisliigas tegi Hallik kaasa 10 mängus keskmiselt 10 minutit: kontosse jäi vaid 2,8 p+1,2lp (2 p 8/3, 3p 29/5, vv 7/7).

 

Rakvere meeskonnas on Hallik mänginud siiani kokku neli hooaega. Neist parimaks võib hinnata viimast – 2010/11, enne Halliku Rumeenia perioodi. Tol hooajal sai Hallik kirja keskmiselt 26,5 minutiga 14,8 p+6,4lp+2rs (kolmesed 38 %). Hooaeg varem oli Halliku kaugvisete protsent Tarvas aga lausa 48 %.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents