Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Vigastatud Puidet läheb oma meeskonda play-offi viima

02.02.2016

Endine TTÜ korvpalliklubi liider Jaan Puidet siirdus 2015 aasta oktoobri lõpus Rootsi kõrgliigaklubi Jämtland Basket ridadesse. Esimese välisklubi hooaeg on olnud kõva katsumus, kuna tihti on olnud vigastusi, millega on ta pidanud võitlema.

Üldiselt on 193 cm pikkune tagamees positiivse olekuga ja ütleb, et võistkonnakaaslased on toredad ja seetõttu sulandus ta võistkonda kiiresti. Kui välja arvata vigastuste periood, siis ka treener on mängija panusega seni rahule jäänud. Klubi tegevus  on professionaalne ja mänguminuteid jätkub, kuid ainsa miinusena toob Puidet välja selle, et füsioterapeut pole piisavalt saadaval, hoolimata koostöölepingust pääseb vastuvõtule korra-kaks nädalas.

 

Pärast eelmise aasta lõpus üles korjatud selja ja achilleuse kõõluse vigastustest taastumist sai aasta alguses mängujärgses olukorras vigastada Puideti labakäsi, mis jäi palli ja mängija vahele.

 

„Kõik käsi väga kiirelt ja käsi käis korraks tagurpidi. Käsi oli päris valus ning läksin EMO-sse, kus öeldi, et luud on terved ja nädalaga saab korda,“ sai Puidet hea uudise arstidelt mis siiski polnud lõplik. „Nädala aja pärast oli sama koht ikka valus ja siis tehti uus pilt ja pandi käsi nädalaks kipsi. Täpsemalt Metacarpal bones murd keskmise sõrme piirkonnas.“

 

Nüüd on mängumees saanud paar nädalat taastusravi ja nädal tagasi alustas ta visketrennidega.

 

Täna seisab ees oluline mäng ECO Örebro meeskonnaga, kus võidu korral säilib Jämtlandil play-off'i lootus.

 

„Kui lõunal restoranis treenerit nägin ja ütlesin et mängin, siis läks treeneril nägu naeru täis ja oli õnnelik, et meeskonda aidata saan. Minust ja horvaadist tehti ka kohalikus ajalehes lugu, kus räägiti tänasest mängust ja et võitleme valuga, et meeskonda aidata,“ sõnas Puidet lõpetuseks.

 

Tänast Rootsi kõrgliigas kohtumist saab jälgida siit: https://www.jamtlandbasket.se/webbtv

 

 

Kokkuta Management OÜ uudis
02.02.2016

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents