Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Robert Rool ja Maxim Tuul

"Pall korvi": Merike Anderson, naiste korvpall ja Pärnu Sadama meeskond

15.02.2016

Saates "Pall korvi" räägitakse seekord pikemalt naiste korvpallist. Eesti koondis jätkab sel nädalalõpul Euroopa meistrivõistluste valikmänge ning stuudios analüüsib naiskonna võimalusi koondise peatreener Jaanus Levkoi. Eraldi lugu on naiskonna liidrist, äsja Euroliiga hooaja lõpetanud Merike Andersonist. Juttu tuleb ka Eesti-Läti ühisliigast. 

"Jätkame meistriliigas mängivate meeskondade tutvustamisega ning seekord teeme ülevaate Pärnu Sadama koosseisust ja eesmärkidest," ütles saatejuht Maxim Tuul.
 
Fifaa Spordi staaride rubriigis näitab viskeoskust raadiohääl ja telesaatejuht Robert Rool, kes on tuntud liiklus- ja autoteemalisest saatest "Rooli võim". "Hoog maha ja siis vaatame edasi," oli Rooli nõuanne talvistes oludes liiklemiseks. Rool, kes on oli saatesse kutsutud vabaviskeid viskama rääkis ka sellest, et saate võtteks kasutatud Kristiine Pallimängude Maja saalist on pärit tema punktirekord noortesarjades, 42 punkti. "Mul ei olnud mängus viskaja rolli, olin rohkem meeskonnas selleks, et teistele haiget teha," jäi Rool siiski tagasihoidlikuks.
 
"Pall korvi" on TTV eetris täna õhtul kell 22.00 ja Rooli vabavisked onjärelvaadatavadwww.facebook.com/pallkorvi
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa