Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Jörgen Kippel koondisesuvel 2015

Korvpalliliidu noortekoondise juhina alustab tööd Jörgen Kippel

23.02.2016

Teisipäevast alustab Eesti Korvpaliliidus tööd Jörgen Kippel, kelle ametinimeks saab noortekoondiste juht. Hoolimata sellest, et EKLi hingekirjas on noor mees esimest korda, on tema seotus Eesti korvpalliga juba aastatepikkune.

Olles mänginud noorteklassis ka liigatasemel, õpib Jörgen Kippel (23 a) Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna viimasel kursusel ning ta osales EKLi korraldatud avalikul konkursil, mille läbi valituks osutuski. „Konkurss oli väga tugev ning osavõtt arvukas,“ nentis Keio Kuhi, EKLi pesekretär. „Kippeli kasuks räägib vaatamata noorele eale kogemus, haridus, isikuomadused, töövõime.“

 

Jörgen Kippel on aastate jooksul olnud suveti abiks nii täiskasvanute kui noortekoondiste juures organisatoorse poole peal - mees kardina varjus. Meeste rtahvuskoondise suvel oli ta ametis kui delegatsioonijuhi abi. Tööpõld saab olema lai, sest juba eesseisval suvel läheb EMidel konkurentsi viis noortekoondist.

 

Senine noortekoondiste juht Raido Ringmets (32 a) siirdub uute väljakutsete jälile. Ta alustab 1. märtsist tööd TTÜ Spordiklubi korvpallimeeskonna mänedžerina. Ringmetsa sportlik minevik on pisut vägevam: tema nimel on hooaja keskmiste kaksikduubel ühena kahest mängijast Eesti meistriliiga ajaloos.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa