Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Saates "Pall korvi": eksklusiivne intervjuu Kristjan Kanguriga

14.03.2016

Saade "Pall korvi" käis Itaalias külas Eesti koondislasel Kristjan Kanguril. Kanguri koduklubi Varese on FIBA Euroopa karikasarjas jõudnud veerandfinaali. Suur panus on selles olnud ka Kanguril. 

Vabaviskeid viskab Ilves, klassikatäht Silvia Ilves...

"Juttu tuleb ka Balti liiga poolfinaali jõudnud Tartu Ülikool/Rockist. Oleme kaamera ette saanud peatreeneri Gert Kullamäe ja Tartu klubi uue täienduse Reinar Halliku," ütles saatejuht Maxim Tuul.
 
Saate külalisesineja Silvia Ilvese etteastet vaata SIIT.
 
Seekordsed saates räägitakse ka ühest Eesti tulevikulootusest, Taavi Jurkatammest. "Keegi peaks talle natuke vastu lõugu panema, et ta oleks natuke agressiivsem," sõnas kahekordne Eesti meister, Taavi isa, Veiko Jurkatamm.
 
Fifaa Spordi staaride rubriigis näitab viskeoskust imekaunis tšellist Silvia Ilves. "Kui ma kodus nõusid pesen, siis teen paar kükki ja võib-olla enne magama minekut paar võimlemisharjutust," rääkis Ilves enda sportimisharjumustest.
 
Kodus kahte väikest last kasvatav Ilves tahab, et ka lapsed oleksid sportlikud. "Poisid, teeme nüüd mõned kätekõverdused, muidu teist saavad makaronid. Poisid peavad ikka tugevad olema," sõnas Ilves.
 
"Pall korvi" on TTV eetris täna õhtul kell 22.00 ja Ilvese vabavisked on järelvaadatavadwww.facebook.com/pallkorvi
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa