Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Siim Maaten saatel külas

"Pall korvi": Filipiinidel on igas külas kaks kindlat asja: katoliiklik kirik ja korvpalliväljak

08.05.2016

"Pall korvi" saade räägib seekord pikemalt finaalmängudest: lõppenud Eesti naiste meistriliiga finaalseeriast ja tulevast meeste omast. Lisaks räägib Eesti koondislane Siim-Sander Vene, kuidas on möödunud tema järjekordne hooaeg Kaunase Žalgirises ja millised on tema plaanid järgnevaks hooajaks. Juttu tehakse ka NBAst.

Fifaa Spordi staaride vabavisete rubriigis käis seekord külas lavastaja ja näitleja Siim Maaten. Maailmas palju ringi rännanud Maaten kirjutab hetkel reisiraamatut. "Bangkokis oli väga põnev korvpalli mängida. Minu nii-öelda idaeurooplasest korvpalliharrastaja mängustiil oli selline jõuline ja tugev, aga seal välditi nii rünnakul kui ka kaitses igasugust kehalist kontakti ja viskele ei mindud enne, kui oldi täiesti vaba üksinda korvi all. Nende jaoks oli kindlasti väga kummaline, kui palju ma keha või küünarnukki andsin," jagas Maaten oma korvpallialaseid kogemusi.
 
"Filipiinid on väga kummaline riik, kus igas külas on olemas kaks kindlat asja, üks on katoliiklik kirik ja teine korvpalliväljak, mis päeval on turg ja õhtul täis meeletuid lahinguid," rääkis Maaten.
 
"Pall korvi" on TTV eetris täna õhtul kell 22.30 ja Maateni vabavisked on järelvaadatavadwww.facebook.com/pallkorvi
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents