Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Jõesaarelt kaksikduubel: 16+11

Jõesaarelt taas hea mäng, Nurger "taustal"

26.01.2015

Negatiivse võitude-kaotuste suhtega Janari Jõesaare kodumeeskond NCAA-s Texas-Pan American võitis kodus 73:72 Gand Canyonit (11-10).

Otsustava korvi tabas 2,4 sekundit enne lõpusireeni Jõesaare uustulnukast tiimikaaslane Eijah Watson.

Poolaeg kuulus 1037 piletiga pealtvaataja ees UTPA-le 43:38. Shaquille Boga ja Shaquille Hines tõid võitjate kasuks võrdselt 18 punkti, Janari Jõesaar sai kirja samuti kenad numbrid – 16+11lp+4rs, lisaks kolm pallikaotust. Kahesed 14/6, kolmesed 3/2, vabavisked 2/2.

Jõesaare keskmised on 34,4 minutiga: 18,6p+7,4lp+2,6rs. Tabavus: 47,2%/41,7%/79,4%.

Järgmise kohtumise peab UTPA 31. jaanuaril.

Rauno Nurgeri ülikoolimeeskond Wichita State alistas Drake'i ülikooli kindlalt 74:40 ning teenis Missouri Valley konverentsi vastaste üle 26. järjestikuse võidu.

Nurger pääses väljakule kuueks minutiks, mille jooksul eksis ühel kahepunktiviskel ning tegi kaks isiklikku viga.