Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Rain Veideman on Mustakivi Autos võtmed taskusse pistnud

Eesti rahvuskoondise juhtmängijaid Rain Veideman hakkab sõitma Toyota RAV4ga (lisatud ka Delfi video)

17.05.2016

Toyota on olnud Eesti Korvpalliliidu ja Eesti meeste rahvuskoondise pikaaegne toetaja ja autopartner ning tänasest alates sai oma kasutusse uhiuue Toyota RAV4 Eesti rahvuskoondise juhtmängijaid Rain Veideman.

“Toyota toetus innustab ning annab enam vabadust keskenduda spordile. Linnamaastur on mulle parim lahendus, sest armastan vabal ajal ümbruskonda avastada ning vahel satun just mitte kõige paremas korras teedele, kus nelivedu hädavajalik on” lausus Rain Veideman, kes on sündinud 1991 a oktoobris, ehk viis kuud pärast Kalevi võitu NSVLiidu meistrivõistlustel.

 

EKLi president  Jüri Ratas, lausus tunnustavalt: “Meie koostöö Toyotaga on sujunud ladusalt, nad on meid väga olulisel määral toetanud. On heameel, et see jätkub uuel tasemel. Hetkel soovib Toyota panustada korvpalli ka läbi rahvuskoondise ning see on üks hea viis, kuidas edasi “liikuda”…”

 

Uus Toyota RAV4 oli 1994 a linnamaasturite segmendi looja vastamaks klientidele uutele soovidele – oli vajadus sõiduki järel, mis ühendaks endas maasturi omadusi nagu suurem pakiruum, nelikvedu, kõrgem kliirens ning nähtavus ning samal ajal sõiduauto kütusesäästlikkuse ning sõidudünaamika. Nendel vajadustel põhinedes loodigi linnamaasturite segmendi esimene sõiduk – Toyota RAV4. 

 

Vaata ka Delfi videoklippi SIIT.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents