Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Vene on saanud viimastel nädalatel stabiilselt mänguaega

Vene lõhkus kõvasti lauas

27.01.2015

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgiris alistas Leedu meistrivõistlustel tabeli viimase Mažeikiai 76:52 (32:23).

Vene viibis väljakul 18.39 ning viskas selle ajaga kuus punkti, tabades neljast lähiviskest kolm. Eestlane proovis korra ka kolmest, ent see korvirõngast ei läbinud. Eestlase arvele kanti veel kaheksa lauapalli ning üks vaheltlõige ja kaks isiklikku viga.

 

Žalgiris juhib turniiritabelit 22 võidu ja ühe kaotusega. Viimasel kohal olev Mažeikiai on kaotanud kõik 25 mängu. Teisel kohal Zalgirise järel on Neptunas (20-3), kolmas Lietuvos rytas (18-4) ja neljas Utena Juventus (14-8). Neptunasega kohtub Zalgiris 15. jaanuaril.

 

Zalgiris peab järgmise mängu reedel, kui Euroliigas joostakse väljakule Barcelona Palau Blau Granal. Zalgirisel on kirjas üks võit ja kolm kaotust, lihtsamaks aga kalender ei lähe, nagu näha. Sellest järgmine mäng peetakse samuti võõrsil - Belgradis Crvena Zvezdaga ning sealt edasi kodus Madridi Realiga - sel juhul on tegemist juba klassika valda kuuluva ning oma ajalooga vastasseisuga.

 

Seejärel, 1. veebruaril mängitakse LKLis tabeli kuuenda Džukijaga. Kuigi kahjurõõm on sant "rõõm", siis Siim-Sander Vene mänguminutite suhtes on kasuks tulnud peagi 37-seks saava Darius Songaila viimase aja kehvad esitused, nii rünnakul kui kaitses. Kuid eks konkurente mänguajale on pikas koosseisus Venel veelgi. Leiduks vaid eestlasel endal suurtes mängudes rohkem enesekindlust ja kindlat kätt.

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa