Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Tanel Sokk läheb Taltsi kõrvale "hospitaliseeritute" osakonda

Ka Tanel Sokul jääb koondisesuvi ja -sügis lõikuse tõttu vahele

02.06.2016

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskonna mängujuht Tanel Sokk vigastas viimases finaalmängus BC Kalev/Cramoga põlve, läheb lõikusele ja jääb Eesti koondise suvelõpu EM-mängudest suure tõenäosusega eemale.

"Venitasin külgsidemeid ja midagi on vist ka ristatisidemetega. Tulevikus probleemid vältimiseks tuleb menisk ette võtta," ütles Tanel Sokk Õhtulehele.

 

Ta lisas: "Lõikus tuleb 13. või 14. juunil. Mis koondisse puutub, siis väga suure tõenäosusega jäävad selle uudise valguses tänavused mängud vahele - mängimiseks peaks paranemine toimuma miski imekiirusega."

 

Varem oli teatavaks saanud, et TÜ/Rocki keskmängija Janar Talts ei osale suvel ja sügisel samuti korvpallikoondises, sest peab juuni alguses minema põlveoperatsioonile.

 

"Põlved on nagu ikka 33-aastastel, veidi kulunud ja annavad ikka tunda," ütles Talts ETV spordisaatele. "Loodan, et on kergem operatsioon. Eks ta on rohkem individuaalne, aga võib minna kuu või paar," vastas Talts küsimusele, kaua taastumiseks aega võib minna.

*       *       *

Eesti koondis alustab ettevalmistust 2017. aasta EM-valikturniiriks kontrollkohtumistega 5. ja 6. augustil kodus Kosovo vastu. Kaks päeva hiljem, 8. augustil võõrustatakse Saku suurhallis Saksamaad.

 

Seejärel osaletakse kahel välisturniiril (12.-14.08 ja 19.-21.08 Küprosel ja Rumeenias), misjärel ootab ees traditsiooniline Nelja Rahvuse Karikaturniir kodus, millest võtavad osa Ukraina, Iisrael ja veel keegi.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents