Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor

Siim-Sander Vene tulevikuplaanid lahtised

09.06.2016

Siim-Sander Vene avaldas Delfile antud intervjuus, et oma hooajaga erinevate vigastuste tõttu päris rahule jääda ei saa, ning vaatab tulevikus tõenäoliselt ka senistest piiridest väljapoole.

Tänavusel hooajal Žalgrisega taas Leedu meistriks tulnud Vene tulevikuplaanid veel kindlad ei ole. "Praegu mingit juttu rohkem nendega ei jäänud, keegi teine ei ole ka veel väga suurt soovi avaldanud. Praegu on jah selline vaikne aeg, ootamishetk."

 

Žalgrise ust suure pauguga kinni lööma Vene siiski ei tõtta. "Kohe ei ütle kellelegi "ei", aga tundub natuke küll, et oleks aeg midagi muud teha, vahepeal võibolla kuskil mujal proovida. Just, et see roll meeskonnas oleks natuke suurem. Tahaksin tunda rohkem vastutust ja selleks peaks võibolla midagi muutma." 

 

Liigade mõttes suuremaid spekulatsioone ta samuti tegema ei hakanud ja jäi kahe jalaga siiski maa peale. "Unistada ikka võib igasugustest asjadest, aga eks valima peab ikkagi nende vahel, kes pakkumised teevad. Eks neid suuri satse on ikka tore vaadata ja mõelda, et kui seal mängiks, aga kuni midagi reaalset ei toimu, mis ikka pead vaevata."

 

Koondiseplaanide kohta ei julgenud Vene hetkel midagi kindlat öelda, sõnades, et esialgu on rõhk tervise parandamisel ning puhkamisel. Samuti võib tema osalemist mõjutada klubivalik. "Vaatame, räägime peatreeneriga läbi, kuidas asjad on. Sel aastal on need mängud nii hilja, augusti lõpus paljud meeskonnad juba hakkavad oma asjadega peale. Kunagi ei tea. Esialgu proovib terveks saada ja eks siis valime parima võimaluse välja."

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23