Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Eesti poiste resultatiivseim Lätis, Kregor Hermet

U20 noormeeste sõprusmängude tuur näitas nõrgad kohad kätte

28.06.2016

Kui esmaspäeval pidid nooremate vanusegruppide koondised vastu võtma kaotused Nordic Cupilt, ei toonud paraku Eesti jaoks kastaneid tulest ka U20 noormeeste tiim.  

Et eelmise päeva mäng Leedus ilmselt veel jalgades ja tugev vastane oli värske, jäädi Läti koondise vastu mängides vähehaaval maha iga veerandiga, poolajaks 42:28. Et energiasööstu ei tulnud ka teisel poolajal, pigem võtsid mõlemad meeskonnad hoogu veelgi maha, võitsid võõrustajad lõpuks kohtumise kindlate numbritega 73:48. Lätlaste parim Klāvs Čavars, kelle panuseks jäi 12 punkti ja 7 lauda. Meie poste tugevaim esitus Kregor Hermetilt, kes napilt-napilt kaksikduublist välja jäi – täna 9 punkti, 9 lauapalli.

 

“Meie esimesed kontrollmängud ja selles mõttes õnnestunud, et nägime ära, kus peame paremaks saama, mis on nõrgad kohad. Tugevate vastastega ongi alguses hea mängida, näidatakse nõrkused kohe kätte. Sai mängijaid katsetada, kahjuks üks mängija oli küll puudu, aga põhimõtteliselt õnnestunud reis, ja nägime võitluslikke mänge. Tulemusele ei panekski nii palju sellistes kohtumistes rõhku. Võistkonna kohta sai piisavalt infot ja seega võib öelda küll, et reis täitis kindlasti oma eesmärki,” ütles lühikese tuuri kokkuvõtteks peatreener Indrek Visnapuu.

 

Eesti esinduse koosseis selleks reisiks oli:

1. Kregor Hermet
2. Heivo Parrol
3. Madis Soodla
5. Taavi Jurkatamm
6. Mihkel Kirves
7. Karl Jürjens
8. Karl Lips
9. Ivalo Pajumets
10. Sander Viilup
13. Norman Käbin
14. Siim Post
15. Artur Arhangelski

 

Peatreener Indrek Visnapuu
Treener Raido Rebane
Treener Margo Tali
Füsioterapeut Elo Heinaste

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa