Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Eesti 3x3 meestekoondis

Eesti 3x3 koondised teel kvalifikatsiooniturniiridele

29.06.2016

Selle nädala lõpus, 1. ja 2. juulil toimuvad Prantsusmaal ja Hollandis naise ja meeste 3x3 EM kvalifikatsiooniturniirid, millel osalemas ka Eesti esindused. Pääs paremate sekka tagab koha 3x3 Euroopa Meistrivõistluste finaalmängudel, mis peetakse 2.-3. septembril Rumeenias.

Amsterdamis aset leidval turniiril osaleb meie naiste koondis, mis tänavu koosseisus Laina Mesila-Kaarmann, Janett Perv, Janeli Lilleallik ja Birgit Piibur. Meie naised mängivad samas alagrupis Tšehhi, Saksamaa ja Ukrainaga.


Kokku osaleb EM Amsterdami kvalifikatsiooniturniiril 26 naiskonda, kes jagatud 3 kvalifikatsiooniturniirile, iga turniiri 4 parimat pääseb EM-i finaalturniirile.

Meie meestekoondis sõidab samal ajal toimuvale kvalifikatsiooniturniirile Poitiers'sse, Prantsusmaale, kus Eestit esindab 2015. aasta 3x3 Eesti meistiks tulnud meeskond koosseisus Kiur Akenpärg, Siim Raudla, Heigo Erm ja Raido Ringmets. Nende alagrupikaaslasteks võõrustaja Prantsusmaa, Poola ja Iisrael.

Kokku osaleb EM Poitiers' kvalifikatsiooniturniiril 26 meeskonda, kes jagatud 3 kvalifikatsiooniturniirile. Eesti kvalifikatsiooniturniirilt pääseb EM-ile 3 parimat, välja arvatud juhul, kui Rumeenia meestekoondis kolme parema hulka jõuab – sel juhul on edasipääs kindlustatud ka 4. koha omanikule.

Eesti naiste alagrupimängud toimuvad reedel kell 11.20 ja 14.00, kus kohtutakse vastavalt Saksamaa ja Ukraina võistkondadega. Laupäevane alagrupimäng algab 10.20, vastaseks Tšehhi.

Rohkem infot turniiril osalejate ja nende tulemuste kohta on võimalik leida http://www.3x3planet.com/en/event/details/TMG16EPEOSXGLZZZ


Meeste esimesed mängud toimuvad reedel kell 14 Prantsusmaaga, kell 18.10 Iisraeliga ja laupäeval kell 14.40 Poolaga. Ka selle turniiri lisainfo ja tulemused on jooksvalt internetist leitavad: http://www.3x3planet.com/en/event/details/TMG16EPELZYVRZZZ

 

Lisaks on mõlema turniiri videoülekanded jälgitavad ka FIBA 3x3 Youtube'i kanalil: http://www.youtube.com/user/3x3planet

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa