Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Siim Raudla mängus Prantsusmaa vastu

EM-kvalif: Mõlemal 3x3 koondisel avapäevast kirjas võit ja kaotus (vt laupäevast mängu live'is!)

01.07.2016

Nädalavahetusel toimuvad Prantsusmaal ja Hollandis naise ja meeste 3x3 EM kvalifikatsiooniturniirid, millel osalemas ka Eesti esindused. Avapäeva järel on nii meie naiste kui meeste koondisel alagrupis kirjas võit ja kaotus. Kolmas alagrupimäng peetakse laupäeval, niisamuti tehakse algust playoffiga.

Amsterdamis aset leidval turniiril osaleb meie naiste koondis, mis tänavu koosseisus Laina Mesila-Kaarmann, Janett Perv, Janeli Lilleallik ja Birgit Piibur. Meie naised mängivad samas alagrupis Tšehhi, Saksamaa ja Ukrainaga.

 

Reedel peetud mängudes alistas Eesti koondis (6. asetus) kõigepealt Saksamaa (3.) 11:8. Seejärel tuli vastu võtta kaotus Ukrainalt (7.) 8:21. Laupäeval kell 11.20 ollakse vastamisi Tšehhiga, kel avapäevast kirjas kaks võitu.
 

*       *       *

Meie meeste koondis sõidab samal ajal toimuvale kvalifikatsiooniturniirile Poitiers'sse, Prantsusmaale, kus Eestit esindab 2015. aasta 3x3 Eesti meistiks tulnud meeskond koosseisus Kiur Akenpärg, Siim Raudla, Heigo Erm ja Raido Ringmets. Nende alagrupikaaslasteks võõrustaja Prantsusmaa, Poola ja Iisrael.
 

Mehed (5. asetus) kaotasid avamängus võõrustaja Prantsusmaale  (4.) pärast vihast heitlust 18:22. Seejärel õnnestus aga alistada Iisrael (8.), jätkates kõrges konkurentsis - juudid alistusid 20:18. Laupäeval kell 15.40 ollakse vastamisi Poolaga (1.).

 

Mõlema turniiri videoülekanded on jälgitavad ka FIBA 3x3 Youtube'i kanalil: http://www.youtube.com/user/3x3planet. Meeste Eesti koondise kolmas mäng peaks olema aknas - https://www.youtube.com/watch?v=53IDN2dbHhg

Naiste 3x3 Eesti koondis püüab laupäeval Amsterdamis hästi jätkata.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa