Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Üks mees juures: koondisega liitus Ivo Van Tamm

U20 koondis võõrustab kodus kahel korral Gruusiat

05.07.2016

Jätkub ka noormeeste U20 koondise ettevalmistus EMiks. Kodus peetakse kolmapäeval-neljapäeval kaks kontrollkohtumist Gruusia eakaaslastega.

Mängud Gruusiaga leiavad aset Paides. Kolmapäeval on alguskellaaeg E-Piima Spordihoones kell 17, neljapäeval pannakse pall mängu juba kell 11.

 

Enne 15. kuupäeval Kreekas Halkidas algavat B-divisjoni EMi peab Eesti U20 koondis veel lisaks kaks kontrollmängu. 10.-ja 11. juulil, vahetult enne ärasõitu, on Eesti vastaseks Tallinnas Rootsi koondis.

 

Hiljuti tegi koondis lühiturnee Lätti ja Leetu; kahele kaotusele (Leedult 62:81, Lätilt 48:73) lisaks osutasid mängud mitmetele vajakajäämistele, nõrkadele kohtadele. Milline oli resümee eelmistest mängudest?

 

“Meie esimesed kontrollmängud ja selles mõttes õnnestunud, et nägime ära, kus peame paremaks saama, mis on nõrgad kohad. Tugevate vastastega ongi alguses hea mängida, näidatakse nõrkused kohe kätte. Sai mängijaid katsetada, kahjuks üks mängija oli küll puudu, aga põhimõtteliselt õnnestunud reis, ja nägime võitluslikke mänge. Tulemusele ei panekski nii palju sellistes kohtumistes rõhku. Võistkonna kohta sai piisavalt infot ja seega võib öelda küll, et reis täitis kindlasti oma eesmärki,” ütles lühikese tuuri kokkuvõtteks peatreener Indrek Visnapuu.

 

Võrreldes "lõunaosariikide" turneega lisanduvad nüüd koosseisu Ivo Van Tamm ja Silver Jurno, eemale jääb Artur Arhangelski. Nimekiri allpool.

 

Eesti koosseis mängudeks Gruusiaga:

 

Kregor Hermet
Heivo Parrol
Madis Soodla
Taavi Jurkatamm
Mihkel Kirves
Karl-Robin Jürjens
Karl-Johan Lips
Ivalo Pajumets
Sander Viilup
Norman Käbin
Siim-Markus Post

Ivo Van Tamm

Silver Jurno

 

Peatreener Indrek Visnapuu
Treener Raido Rebane
Treener Margo Tali

 

U20 noormeeste B-divisjon mängib 15.-24.7 Halkidas (Kreeka). Koos Eestiga kuuluvad B-alagruppi Poola, Venemaa, Island ja Valgevene.

 


 

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa