Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Ära maha maga! Müügis piletid Kosovo ja Saksamaa mängule

25.07.2016

Tänasest on alanud piletimüük Eesti korvpallikoondis esimeseks kaheks koduseks kontrollmänguks Tallinnas – 6. augustil Kosovo ning 8. augustil Saksamaaga. Pileteid saab Piletilevist.

Kohtumine Kosovoga toimub laupäeval 6. augustil algusega kell 19 Saku Suurhallis ning esmaspäeval 8. augustil on sealsamas kell 19 vastas Saksamaa.

 

NB! Kosovo mängu eel toimub ka Aleksei Tammiste austamine ja õnnitlemine tema 70. juubeli puhul (29.07 oli).

 

Piletilevi link Kosovo mängule on SIIN.

 

Piletilevi link Saksamaa mängule on SIIN.

 

Esimest korda Eestis näeme Kosovo koondist. Riik võeti alles 2015 a lõpus FIBA liikmeks, iseseisvuse Serbiast kuulutasid nad välja 2008. Elanikke on ses väikses Balkani riigis isegi pisut rohkem kui Eestis.


Meie varem omavahel selle Balkani riigiga kohtunud ei ole. Usutavasti on tegu hea sparringpartneriga. Kosovo valmistub niisamuti EM-kvalifikatsiooniturniiriks. Pühapäeval oli Kosovoga hea võimalus EMil kohtuda meie U20 koondisel, seal saavutasime 24-punktise võidu.

 

Vastase kindlasti nimekaim mängija on hiljaaegu kodustatud Barcelona ameeriklane Justin Doellman. Kui see mees peaks Tallinnas platsil olema, on vähemasti üks suurepärase viskega staarmängija meil 6. augustil kohal.

 

Saksamaa on üks tituleeritumaid korvpalliriike, kes Eestis viimastel aastatel käinud. Neil on auhinnakogus kaks medalit EMilt (1993 kuld ja 2005 hõbe), samuti MM pronks aastast 2002. Eesti võitis Saksamaad teatavasti 1993 a EMi avamängus, samas kui 2001 a EMil neile kaotasime.

 

Saksamaa koondis on uuesti hakanud tugevnema seoses tasemel klubidega Euroopa tipus (Bamberg, Bayern), kümmekond järgmist klubi osaleb ja seda küllalt edukalt teistes eurosarjades. NBA-s mängivat Dennis Schröderit loodame ka Tallinnas näha.

 

Kohtumiseni saalis. Taas on AEG!

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa