Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Rio OMi korvpalliturniirini algab laupäeva õhtul (info ülekannete kohta)

04.08.2016

Rio de Janeiro olümpiamängude korvpalliturniiri alguseni jääb neljapäeva õhtupooliku seisuga enam-vähem täpselt kaks ööpäeva. Laupäeva õhtul - Eesti aja järgi, pannakse pall Carioca Arenal mängu.

Olümpiale pääses teatavasti vaid 12 võistkonda, eriti halastamatu oli sõel Euroopa meeskondade jaoks, kelle seast peavad nüüd OM-i telekast vaatama näiteks Itaalia, Kreeka,Türgi, mujalt arvestatava tugevusega Kanada. 

 

Kõik olümpia meeste ja naiste turniiri kohtumised peetakse 16 000 pealtvaatajat mahutaval Carioca Arenal 2-l Olympic Park'is. Turniir meestele kestab 6.-21. augustil, naistel 6.-20. augustil. Kahest kuuesest alagrupist pääseb mõlemast neli paremat veerandfinaalidesse.

 

Meid aga huvitab eeskätt see, kuidas siinmail kättesaadavad telekanalid olümpiat edastavad. Võib kergendusega öelda, et piisavalt hästi. Korvpallipilt on ees nii ETV kanalitel kui Viasatspordil. Kui ERR kasutab ülekannete edastamiseks nii ETV-d, ETV 2 kui ETV +, siis Viasatspordil on OMi ajaks paketti lisandunud Viasatsport OS 1, 2, 3, 4, 5 ja 6 kanalid.

 

Näiteks laupäeval 6. augustil kell 20.30 näitab Austraalia-Prantsusmaa kohtumist ETV+, samas järgmist, kell 0.50 algavat kohtumist Hiina-USA kannab üle nii ETV, VS Baltic kui VS Baltic OS 6. Kell 4.20 (vastu pühapäeva) algavat mängu Venezuela-Serbia näitab VS B ja VS OS 4.

 

Pühapäeva õhtul on korvpallisõprade pilgud pööratud kell 20.05 algavale Brasiilia-Leedu kohtumisele - ülekanne ETV 2, ETV+ ja VS B. Kell 0.50 algab ülekanne samuti põnevast Horvaatia-Hispaania mängust - ülekanne VS B ja ETV 2.

 

Kõigi korvpalliülekannete ajad leiab SIIT.

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa