Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

SiS annab energiat Eesti korvpallile

10.08.2016

Eesti Korvpalliliit ja Scandinavian Fuel Company sõlmivad tänasel Eesti-Saksamaa mängul kolmeaastase koostöölepingu. Meie parimatele korvpalluritele annab edaspidi uut energiat ning aitab paremini taastuda SiS ehk Science in Sport.

Lepingu mahuks on niisiis kolm aastat ja 25 000 eurot ning see sisaldab ka noortekoondiste vajadusi.

 

SiS on juhtiv sporditoidu lahenduste pakkuja kõigil aladel, mis nõuavad võhma ning kiirust. “Korvpalli mängitakse kõrge intensiivsusega. Mängutempo hoidmiseks on vaja head aeroobset baasi. Ainult musklite pumpamisest ei piisa, peab jaksama kaua pingutada. Mida rohkem on vastupidavust, seda kiiremini on võimalik taastuda. SiS suudab pakkuda omas valdkonnas parimaid lahendusi,” põhjendas Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi.

 

“SiS on aidanud võita Tour de France’i, saavutada suurepäraseid tulemusi IRONMAN võistlustel. Eestis teeme pikaajaliselt koostööd meie parimate pallimängutiimidega. Eelmine aasta otsustas SiS kasuks Baltikumi juhtiv korvpalliklubi Kaunase Zalgiris. Käesoleva koostöölepingu kaudu soovime anda oma panuse Eesti korvpalli uueks tõusuks,” sõnas SiS maaletooja esindaja Andres Urb.

 

SiS annab lisaenergiat ning pakub taastumiseks mõeldud lahendusi enam kui 15 erineva spordiala tegijatele. Eestis on SiS aidanud saavutada meistritiitleid pallimängualadel. SiS sporditoitu kasutavad valitsev Eesti korvpallimeister BC Kalev Cramo, Tartu Ülikool (endine Rock), FC Nõmme Kalju, FC Flora, Eesti meeste võrkpallikoondis ning valitsev Eesti võrkpallimeister Selver-Audentes.

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa