Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

U16 EMil: kehv käivitus tõi kaotuse Kreekalt

13.08.2016

U16 poiste A-divisjoni EM-turniiril võttis Eesti vastu kaotuse Kreekalt tulemusega 43:60 (18:33). Kaitse toimis, aga muus osas jäi Eesti mäng liiga pehmeks.

Eesti jäi maha juba alguses, teine veerand vajutas sellele veel valusama pitseri - olime taga juba 17-18-punktiga. Poolaeg 18:33.

 

"Ma ei nuriseks niiväga rünnaku üle, kuivõrd ütleks märksõnakdeks häälestus ja alguse pehmus. See oli esimese mänguga (Serbia) võrreldes kehvem," tunnistas koondise peatreener Indrek Reinbok.

 

"Ma mõõdakski seda mängu pigem mitte tulemuse vaid mängupildi järgi," tõdes Reinbok. "Ning ses osas ma täna rahule kindlasti ei jää. Kui oleksime mänginud oma mängu, paremat mängu, kas me siis oleks olnud võimelised võitma - seda ma ei oska öelda. Start oli meil täna kehvema häälestusega kui eile."

 

Peamise kaotuse põhjusena tõi Reinbok välja Kreeka maa-ala kaitse. "Kreeka tappis meid maa-alaga. Me samas pole kordagi ettevalmistuses maa-ala vastu hätta jäänud. Serbia vastu olime silmatorkavalt hädas lauas - no lihtsalt turniiri käigus pole vist võimalik ka pikkust juurde panna. Üle pea võeti pallid ära. Aga täna Kreekaga kaotasime oma laua, mistõttu ei saanud me ka kiireid üles võtta ja sealt jäid punktid puudu."

 

Esmaspäeval kell 19.30 kohtub Eesti EMil Soomega. Vaadake youtube'ist.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa