Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Kangur ja Varese hakkavad püüdma kõrgemaid tabelikohti

Varese FB: Kangur tegi kaasa täismahus treeningu

30.01.2015

Eesti korvpallikoondise mängija Kristjan Kangur võib lähiajal platsile naasta, sest ta on juba liitunud oma koduklubi Varese OpenJobMetise treeningutega.

Detsembri alguses seljaoperatsioonil käinud Kangur tegi eilse Varese treeningu täismahus kaasa. Ülehomme on ees kodumäng Pesaroga, põhiturniiri lõpuni jääb 14 kohtumist.

 

"Kristjan on terve lõikusest taastumise aja väga intensiivselt töötanud ja käitunud väga professionaalselt. Kui varem ta töötas ujulas ja jõusaalis, siis nüüd on ta juba liitunud treeningutega ning näeb kõvasti vaeva," kiitis peatreener Gianmarco Pozzecco eestlast.

 

Treener ei täpsustanud, kuna võiks aset leida Kanguri nn tagasitulekumäng. Itaalia meediaväljaanne La Prealpina kirjutas jaanuari keskel, et Kangur võib mänguväljakule naasta 1. veebruaril, kui Varese kohtub koduliigas Pesaroga.

 

Lisaks väidab La Prealpina, et vigastuspausilt naasvast Kangurist saab suure tõenäosusega meeskonna kapten, sest seni selles rollis tegutsenud Dawan Robinson lahkus Varesest.

 

Meeskond jagab hetkel kuue võidu ja kümne kaotusega 16 võistkonna seas 12.-14. kohta. Kui vahepeal teeniti kolm võitu järjest, siis viimasest viiest kohtumisest on kaotatud neli ja seis on taas kriitiline. Viimati jäädi võõrsil alla Cantule 83:91 ning laud kaotati seal koguni 24-39 (Craig Callahan 20p).

 

Enne vigastust osales Kangur kolmes kohtumises, tänu ühele kahe lisaajaga kohtumisele keskmiselt 40,3 minutit: selle ajaga tõi ta 15,7p+9lp+3,7rs, lisaks 2,3 vaheltlõiget ja 1,7 pallikaotust. Kahesed vaid 33,3 %, kolmesed see-eest 47,4 %, vabaviskeid 100 % (10/10).

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa