Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Priit Koit ja Jüri Ratas

Korvpalli rahvusmeeskonna peasponsorina jätkab Utilitas

31.08.2016

Eesti Korvpalliliidul on rõõm teatada, et Eesti rahvusmeeskonna peasponsori rollis jätkab energiakontsern Utilitas. Eesti korvpallikoondis läheb Utilitase kirjade all vastu juba teisele EM-tsüklile.

Kolmapäevase Eesti-Valgevene EM-kvalifikatsioonimängu ajal pikendasid lepingut aasta võrra Eesti Korvpalliliidu president Jüri Ratas ning Utilitase juht Priit Koit. Tänu sellele saab Eesti korvpall ka tulevikus vajalikku toidet Utilitaselt.


„Utilitase panus on korvpallikoondise ja kogu Eesti korvpalli jaoks äärmiselt tähtis. Mul on väga hea meel, et meie koostöö jätkub ka ajal, mil rahvusmeeskonnas on käimas üleminekuperiood ja noorenduskuur,“ sõnas Jüri Ratas.


„Meile on oluline panustada Eesti spordi arengusse. Kodumaise kontsernina on korvpalli toetamine meie jaoks loogiline valik. Korvpall on Eesti rahvuslik uhkus ning traditsioonidega spordiala, mille käekäigule kaasa elame. Usume, et rahvuskoondis pakub ka sel hooajal hulga puhast energiat nii kodumaal kui ka väljaspool Eestit,“ kommenteeris Utilitas kontserni juht Priit Koit.


Utilitas on Eesti rahvuskoondise peasponsor alates 2013. aastast. 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa