Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Gregor Arbet mullu EM-finaalturniiril mängus Läti vastu

Arbet läheb välismaale lõikusele, eemaolek pole ilmselt pikk

01.09.2016

Eesti korvpallikoondisest kõrvale jäänud Gregor Arbet läheb kubemevigastuse tõttu operatsioonile, kuid ei tohiks seejärel väga kauaks platsilt eemale jääda, vahendas Delfi Sport.

Arbetit vaevab "sportlase song", sama häda, millega paar aastat tagasi oli kimpus ka Kristjan Kangur. Kui Kangur taastus lõikuse järel kümne päevaga, siis mehe koduklubi Kalev/Cramo arvestab Arbeti puhul igaks juhuks kolme nädalaga. Palju sõltub aga sellest, millal operatsiooniks aeg saadakse.

 

Klubi tahab 33-aastase Arbeti lõikuslauale saata esimesel võimalusel, kuid veel ei teata, kas protseduur saab toimuma Saksamaal või Poolas. "Esmalt arvasime, et sellist songa saab lõigata ainult Saksamaal, aga nüüd on selgunud, et seda tehakse ka Poolas, kus hind on poole odavam - Saksamaal maksab see 6000 eurot, Poolas 3000," rääkis klubi mänedžer Kaarel Sibul.

 

"Paraku pole me veel poolakatega ühendust saanud. Kui Poolas lähiajal lõikuslauale heita ei saa, siis läheb ta ikka Saksamaale. Tahame, et ta võimalikult kiiresti korvpalli juurde naaseks."

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa