Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Kell 18.30 Minskis: Eestil ülioluline mäng Valgevenega

10.09.2016

Eesti korvpallikoondis peab täna EM-valikturniiril neljanda mängu, kohtudes Minskis üliolulises kohtumises Valgevenega. Hoolimata kõiksugu tõrgetest Delfi TV ja TV6 teevad kell 18.30 algavast matšist otseülekande.

Eesti ja Valgevene kohtusid esmakordselt 31. augustil Tallinnas, kui kodumeeskond teenis ootamatult kindla 81:62 võidu. Rain Veideman viskas avavooru mängus seejuures 32 punkti.

 

Kolme mängu järel juhib D-alagruppi Poola (3-0), järgnevad Eesti (2-1), Valgevene (1-2) ja Portugal (0-3). Et seitsme alagrupi neli paremat teise koha omanikku pääsevad EM-ile, võib just tänane kohtumine meie ja Valgevene vahel kujuneda määratavaks.

 

Eile tegi meie koondis trenni kell 19 ja täna kell 10. On olnud aega reisiväsimusest taastumiseks ja pisivigastuste lappimiseks.

 

Peatreener Tiit Sokk lausus eile Delfile: "Üldjoontes ei ole Valgevene mängus midagi muutunud. Nad on vähe agressiivsust juurde pannud, eks seda tingivad kodumängud. Kodus peab olema agressiivsem ja jõulisem."

 

Ta jätkas: "Valgevene jooksis esimesel veerandajal edu sisse. Nad on jooksma saanud. Peame selleks valmis olema, muidu on keeruline."

"Vahepeal oleks võinud ühe hea emotsiooni kodus ka saada, aga mis teha, loos oli selline." Meeskonna valmisoleks on peatreeneri hinnangul nii nagu peab.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa