Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Treener Parkonen

Audentese SG tüdrukute osakonda hakkab juhtima Marko Parkonen

15.09.2016

Audentese Spordigümnaasiumi korvpalliosakonna tüdrukute peatreenerina alustab tööd Marko Parkonen. Leping EKLi ja Parkoneni vahel sõlmitakse kolmeks aastaks.

G4S Noorteliiga naiskonna peatreener vastutab naiskonna treeningute läbiviimise, mängijate arendamise ja tüdrukute noortekorvpalli töö eest. Tema ülesandeks saab ka Audentese SG tüdrukute osakonna maksimaalne komplekteerimine, samuti ühtsete mängu põhimõtete väljatöötamine kõigile noortekoondiste vanuseastmetele.. Tüdrukute liinis saab Parkonen olema ühtlasi naiste koondise peatreeneri parem käsi.

 

EKLi president Jüri Ratas sõnas: „Konkursil osales neli väga tugevat kandidaati. Mul on väga hea meel, et tüdrukute ja naiste poolel valitses sedavõrd kõrgel tasemel konkurents. Arvestatav hulk tasemel treenereid avaldas soovi teha tööd neidude korvpalli heaks. Olen kindel, et Audentese Spordigümnaasiumi tüdrukute osakond sai tugeva peatreeneri.“

 

Peasekretär Keio Kuhi lausus: „Parkoneni kasuks räägivad nii tema saavutused poiste treenerina kui ka tema tahe ja motiveeritus tüdrukute osas.  Ta on ennast sel hooajal tõestanud U14 tüdrukute peatreenerina ning varem U16 abitreenerina.“

 

EKL tahab eriliselt tänada Jaanus Levkoid tema eduka ja tulemusliku töö eest Audenteses ning naiste korvpali edendamisel. Nüüd soovime talle edu meie ühiste eesmärkide elluviimisel Läänemaal. Jaanus Levkoi jätkab ühtlasi naiste koondise peatreenerina kuni selle aasta detsembrini.

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa