Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Jüri Ratas ja Jaan Tamm

Korvpallureid lennutab nüüdsest Nordica

15.09.2016

Eilsel Eesti-Portugali EM-valikmängul sõlmiti kohtumise eel taas üks oluline leping. Nordica lennukompaniist sai Eesti Korvpalliliidu ametlik ja eksklusiivne lennupartner.

Väljakul allkirjastasid lepingu Nordica (AS Nordic Aviation Group) juhatuse esimees Jaan Tamm ning EKLi president Jüri Ratas. Ka viimastel koondisereisidel Rumeenias, Poolas ja Valgevenes käidi juba Nordica vahendusel.

 

„Leping ütleb, et me soovime üheskoos uue rahvusliku lennukompaniiga edendada korvpalli ja teha koostööd korvpallivõistkondade lendude paremaks teenindamiseks. Koostöö võimaldab meil parematel tingimustel, mugavamalt ja paindlikumalt oma lende korraldada.  Nii mõnigi kord saabub lennuvajadus äkitselt või tuleb viimasel hetkel nimesid muuta jne. Kõige mõistlikum on seda kõike teha meie enda Nordica kaasabil. Loodame lennukat ja sujuvat koostööd,“ kirjeldas Jüri Ratas.

 

„Korvpall on kaasahaarav ning Eestis kindlasti ka rahvast ühendav spordiala. Kuna ka Nordica missioon on olla Eesti ühendaja maailmaga, siis on meil au olla just EKL’i ametlikuks lennupartneriks. On rõõm, et saame panustada seeläbi Eesti korvpalli arengusse. Soovime Eesti korvpallikoondistele edu ja loodame, et neil on ees palju sportlikke põhjuseid meiega lendamiseks,“ ütles Nordica juhatuse esimees Jaan Tamm.

 

Ühtlasi valib Nordica koostöös Korvpalliliiduga edaspidi kord aastas välja ühe noorteklassi meistervõistkonna, kes saab preemiaks lennata Nordica otselennuga turniirile või laagrisse vaid lennujaamamaksude eest.

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa